صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

یکشنبه ۳۰ جدی ۱۳۹۷

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

تساوي پرگل بارسلونا و رئال مادريد

تساوي پرگل بارسلونا و رئال مادريد

ديدار رفت سوپرجام فوتبال باشگاه هاي اسپانيا ، بامداد دوشنبه با تساوي پرگل بارسلونا و رئال مادريد به اتمام رسيد. اين ديدار به ميزباني تيم رئال مادريد در ورزشگاه سانتياگو برنابئو برگزار شد كه طي آن دوتيم در يك بازي پرگل و تماشايي به تساوي دو بردو رسيدند .

در دقيقه 13 ، مسعود اوزيل ملي پوش الماني رئال از پاس خوب كريم بنزما سود برد و براحتي دروازه بارسلونا را باز كرد . اين گل تا دقيقه 36 پابرجا بود تا اينكه داويد ويا مهاجم بارسلونا از پاس عالي ليونل مسي استفاده كرد و با ضربه اي تماشايي و غير قابل مهار گل مساوي را رقم زد.

در ثانيه هاي پاياني نيمه نخست ، مسي بارديگر هنر گلزني خود را به رخ كشيد و دروازه ميزبان را فتح كرد تا ياران جوزپه گوارديولا در اين نيمه با حساب دو بريك به پيروزي برسند . بارسلونا در اين نيمه ، چند مهره كليدي و اصلي خود نظير جرارلد پيكه ، ژاوي و پدرو را در نيمكت ذخيره ها نشانده بود ولي تيم رئال از بازيكنان نام آشناي خود استفاده كرد.

در نيمه دوم ، بازي سرعت بيشتري بخود گرفت و اين رئال مادريد بود كه براي جبران گل خورده به آب و اتش زد تا اينكه در دقيقه 54 به هدف خود رسيد . دراين لحظه ژابي الونسو موفق شد گل تساوي را رقم بزند تا مجددا بازي به تساوي كشيده شود.

پس از اين حادثه ژاوي و پيكه به ميدان آمدند تا فشار بي امان رئال كاهش يابد اما با اين وجود تيم ميزبان براي به ثمر رساندن گل سوم ، پراشتياق نشان داد ولي ويكتور والدز سنگربان اماده بارسلونا با شجاعت مقابل اين حملات ايستادگي كرد و مانع فروپاشي بيشتر دروازه تيمش شد.

شايان ذكر است كه ديدار برگشت دوتيم ساعت يك و نيم بامداد پنجشنبه هفته جاري به ميزباني بارسلونا در ورزشگاه نيوكمپ برگزار خواهد شد تا قهرمان سوپر جام باشگاه هاي اسپانيا مشخص شود . سوپرجام اسپانيا ، پيش از اغاز فصل ليگ دسته يكم باشگاه هاي اين كشور ميان قهرمان ليگ و فاتح جام حذفي برگزار مي شود.