صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

جمعه ۲۸ جدی ۱۳۹۷

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

رقابت هاى انتخابى تنیس در کابل آغاز شد

رقابت هاى انتخابى تنیس در کابل آغاز شد

مسابقات تينس به منظور انتخاب تيم هاى ملى بزرگسالان، جوانان و نوجوانان، در کابل آغاز شد.اين مسابقات، با شرکت ٦٠ ورزشکار از ولايات کابل ، هرات، غزنى، پروان و ننگرهار، دیروز ٣عقرب در ميدان ورزشى تينس کميته ملى المپيک، شروع شد و براى يک هفته ادامه خواهد داشت.

محمد عارف پيمان رئيس نشرات کميته ملى المپيک، گفت که در پايان اين مسابقات ٣٢ ورزشکار برتر، عضويت تيم هاى ملى را کسب خواهند کرد.وى افزود که ١٢ تن اين ورزشکاران برتر؛ عضويت تيم بزرگسالان،١٠ تن از تيم جوانان و١٠ تن ديگر از تيم نوجوانان را، از آن خود خواهند نمود.

محمد اسماعيل ٢٢ ساله عضو تيم غزنى که از ده سال بدينسو، در رشته تينس فعاليت دارد، گفت: ((ما اين رشته را در ايران ياد گرفتيم و يک ماه است که به کشور برگشتيم؛ اما در ولايت خود هيچ امکاناتى براى تينس نداريم.))وى از کميته ملى المپيک خواست که براى ورزشکاران بخصوص رشته تينس، وسايل و امکانات را فراهم نمايد.

رئيس نشرات کميته ملى المپيک افزود که حدود ٢٠٠ تن در کابل، هرات، غزنى، پروان و ننگرهار، به اين رشته مي‏پردازند.وى افزود که اين رشته، از گذشته ها در کشور رايج بوده و از سال ١٣٥٢ بدينسو، در چوکات کميته ملى المپيک فعاليت دارد.