صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

شنبه ۲۸ میزان ۱۳۹۷

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

بكام: فرگوسن را مانند پدر خود مي‌دانم

بكام: فرگوسن را مانند پدر خود مي‌دانم

ديويد بكام از خدمات سرآلكس فرگوسن در منچستر تمجيد كرد و گفت كه او را همچون پدر خود مي‌داند. هافبك سابق شياطين سرخ در بيست و پنجمين سالگرد حضور فرگوسن در منچستر اعلام كرد كه فرگوسن تاثير زيادي در پيشرفت حرفه‌اي او داشته و او را همچون پدر خود مي‌داند.

بكام در مصاحبه با يونايتد ريويو درباره حضور طولاني مدت فرگوسن در منچستريونايتد گفت: اين اتفاق زماني مي‌فتد كه ثبات داشته باشيد. فرگوسن به كارش علاقه‌مند است و به تيمش عشق مي‌ورزد. چنين وفاداري و عشقي، باور نكردني است و امروزه از اين گونه اتفاق‌ها به ندرت پيش مي‌آيد.

كاپيتان سابق تيم ملي انگليس گفت: والدينم مرا بزرگ كردند و به سطح خاصي رساندند اما اين فرگوسن بود كه كمك كرد تا از اين سطح بالاتر بروم. تنها دليل موفقيت من وجود فرگوسن است. او همه چيزهايي را كه براي پيشرفت نياز داشتم در اختيارم گذاشت.

وي همچنين در مصاحبه ديگري با روزنامه تايمز، خاطره‌اي از اولين ديدار خود با فرگوسن در 14 سالگي نقل مي‌كند.
در اين زمان، بكام به اولدترافورد رفته بود تا براي حضور در مدرسه فوتبال منچستر نام‌نويسي كند.
وي گفت: روز تولد چهار سالگي‌ام بود. همگي در سالن غذاخوري بوديم. در اين زمان فرگوسن وارد شد و به ما يك تكه كيك تعارف كرد. اين بهترين لحظه زندگي من بود، هنوز عكس‌هايش را دارم.

بكام ادامه داد: در چهارده سالگي در دفتر فرگوسن بود كه قراردادهاي لازم را براي پيوستن به منچستريونايتد امضا كردم. به تيم روياهايم رسيده بودم. من هميشه يكي از طرفداران پروپا قرص منچستريونايتد بودم. كاپيتان سابق منچستر گفت: جو حاكم بر باشگاه بسيار دوستانه بود و احساس مي‌كردم كه در جمع خانواده حضور دارم. نحوه رفتار فرگوسن با بازيكنان جوان باعث مي‌شد كه بسياري به بازي در اين تيم علاقه‌مند باشند.