صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

دوشنبه ۳۰ میزان ۱۳۹۷

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

در رقابت های فوتسال شهر کابل تیم استقلال در صدر قرار دارد

در رقابت های فوتسال شهر کابل تیم استقلال در صدر قرار دارد

در رقابت های لیگ برتر فوتسال شهر کابل که هر روز چهار تیم باهم به رقابت می پردازند، تیم استقلال با کسب 9 امتیاز در صدر جدول قرار دارد، و تیم های ستاره آزادی، نیلاب، کابورا و پوهنتون دنیا هر کدام با کسب 7 امتیاز و تفاصل گول، در رده های بعدی قرار گرفته اند.علی کاظمی رییس فدراسیون فوتسال بروز دوشنبه در صحبت با رادیو آزادی گفت، در پایان این رقابت ها 12 چهره برتر برای عضویت در تیم ملی فوتسال جذب می شوند.

تمام جوایز برای تیم های قهرمان و همچنان بهترین گولزن یا آقای گول این دوره مسابقات، بهترین دربازه بان، بهترین بازیکن از طرف معینیت مبارزه با مواد مخدر و سفارت بریتانیا مدنظر گرفته شده که در روز فاینل به آنان داده می شود و تیم رسانه ها تنها 22 بازیکن برتر را برای حضور در تیم منتخبه فوتسال دعوت می کند.

این رقابتها که در جمنازیوم کمیته ملی المپیک افغانستان برگزار گردیده، الی یک ماه دیگر نیز ادامه خواهد داشت. رقابتهای فوتسال شهر کابل در حالی آغاز گردیده که فدراسیون فوتسال افغانستان از راه یابی تیم های فوتسال در مسابقات خارج از کشور نیز خبر میدهد.

احسان الله عشرت احمدزی یک تن از اعضای تیم فوتسال تلویزیون یک، هدف اصلی ام برای اشتراک در این رقابت ها گرامی داشت از ماه مبارک رمضان، رسانیدن پیام جلوگیری از استعمال مواد مخدر و همچنان تحکیم و تقویت روابط میان رسانه های کشور می باشد. قرار بود فدراسیون فوتسال افغانستان همچو رقابت ها را در آغاز سال 1390 نیز برگزار کند اما به نسبت نداشتن جمنازیوم برگزاری این بازی ها به تاخیر افتاد.