صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

دوشنبه ۳۰ میزان ۱۳۹۷

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

کرکت بازان جوان افغان ايرلند را شکست دادند

کرکت بازان جوان افغان ايرلند را شکست دادند

تيم جوانان ١٩ سالۀ افغانستان در يک مسابقۀ تمرينى قبل از جام جهانى، ايرلند را شکست داد. اين بازى يک روزۀ ٥٠ روزه، روز ١٧ سرطان در شهر بريسبين استراليا انجام گرديد. شيرآغا همکار منيجر تيم جوانان ١٩ سال افغانستان، در تماس تيليفونى از آستراليا به خبرگزاری ها گفت که قرعۀ اين بازى را تيم ايرلند از آن خود نمود و نخست افغانستان را به بازى دعوت کرد.

وى علاوه نمود که تيم جوانان افغانستان، در ٥٠ اور تعيين شده با خارج شدن شش بازيکن، ٢٥٧ دوش انجام داد و ٢٥٨ دوش را به جوانان ايرلند هدف تعيين نمود. به گفتۀ همکار، از تيم افغانستان حشمت الله شاهدى و نجيب ځدران بسيار خوب درخشيدند؛ شاهدى ٦١ و نجيب الله ځدران ٥٦ دوش انجام داد.

به همين ترتيب جاويد احمدى ٣٤، ناصر احمدزى ٢٨، محب الله پاک ٢٨، و نورالحق ١٨ دوش انجام داد. مدير تيم جوانان افغان گفت که بنابر بازى خوب توپ اندازان افغان، تمام تيم ايرلند در ٤٠ اور با انجام دادن ١٥٦ دوش، از ميدان خارج شده و افغانستان اين بازى را به تفاوت ١٠١ دوش از آن خود نمودند. همکار افزود که از تيم افغانستان، يمين احمدزى و يونس احمدزى سه سه، سيداحمد شيرزاد دو، و جاويد احمدى يک بازيکن تيم مقابل را از ميدان خارج نمودند.

افغانستان، روز چهارشنبه با هندوستان مسابقۀ تمرينى انجام خواهد داد. در نظر است که مسابقات جام جهانى جوانان ١٩ سال، به روز شنبه آينده (٢١ اسد) در آستراليا آغاز گردد.