صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

یکشنبه ۲۹ میزان ۱۳۹۷

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

تیم 19 سال فوتبال افغانستان در برابر فلسطین شکست خورد

تیم 19 سال فوتبال افغانستان در برابر فلسطین شکست خورد

دومين باخت تيم ملي 19 سال فوتبال افغانستان از سري بازي‌هاي مقدماتي جام 20 سال آسيا در برابر فلسطين رقم خورد. اين ديدار که شام روز يک‌شنبه در فلسطين انجام شد، با نتيجة 0 ـ 2 به نفع تيم کشور ميزبان پايان يافت.

در نيمة نخست اين بازي، هيچ گولي به ثمر نرسيد؛ اما در دقيقه‌هاي 50ام و 90ام بازي، بازيکنان تيم ملي فلسطين موفق شدند دو گول را وارد دروازة تيم افغانستان کنند.

تيم ملي 19 سال افغانستان نخستين بازي‌اش از همين دور رقابت‌ها را با نتيجة 0 ـ 3 به تيم امارات متحد عربي واگذار کرد و با دومين باختش در برابر فلسطين، شانس راه‌يابي به رقابت‌هاي جام جهاني را از دست داد.افغانستان در بازي‌هاي مقدماتي جام 20 سال فوتبال آسيا، از ميان چهار تيم اشتراک کننده، پس از هند در ردة سوم قرار دارد. تيم افغانستان تاکنون در دو بازي 5 گول و تيم هند هشت گول دريافت کرده اند، ولي هيچ گولي به ثمر نرسانده اند.

آخرين ديدار تيم ملي 19 سال فوتبال افغانستان در اين رقابت‌ها، فردا در برابر هند خواهد بود.

تيم 19 سال افغانستان براي نخستين باز در سال 2009 وارد رقابت‌هاي جهاني شد و از آن زمان تاکنون، در تمام 9 ديداري که داشته، شکست خورده است.

در دور مقدماتي بازي‌هاي آسيايي، تيم‌هاي 40 کشور در 10 گروه به مصاف هم مي‌روند و از ميان آن‌ها تنها 20 تيم به رقابت‌هاي جام جهاني 20 سال فوتبال راه مي‌يابند.