صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

یکشنبه ۳۰ جدی ۱۳۹۷

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

نیمار: می‌خواهم عناوین بیشتری با بارسلونا کسب کنم

نیمار: می‌خواهم عناوین بیشتری با بارسلونا کسب کنم

مهاجم بارسلونا به دنبال کسب عناوين بيشتري با آبي اناري پوشان است.

هفته گذشته نيمار مهاجم برازيلي بارسلونا صدمين بازي خود را براي اين تيم انجام داد و بدين منظور مصاحبه‌اي با اين بازيکن در سايت باشگاه منتشر شد.

مهاجم بارسلونا گفت: من با باشگاه خيلي زود و راحت هماهنگ شدم. باشگاه، دوستانم، شهر و خانواده‌ام به اين موضوع کمک کردند. مي‌خواهم در بارسلونا جام هاي بيشتري کسب کنم.

او درباره اولين فصل حضورش در بارسلونا اظهار کرد: به دليل مصدوميت و از دست دادن قهرماني در ليگاي اسپانيا سال سختي را پشت سر گذارندم. اما در دومين سال فصل فوق العاده‌اي داشتيم و سه جام مختلف را به دست آورديم که کاري دشوار است. براي غلبه بر حريفان بايد بازي هاي بهتري ارائه دهيم تا بتوانيم قهرماني‌هاي خود را تکرار کنيم.

نيمار در ارتباط با تغييرات خود پس از حضور در بارسلونا گفت: زندگي و نحوه بازي‌ام عوض شده و همه چيز به سمت بهتر شدن پيش رفته است. شهر خيلي به من کمک کرد و من خرسندم. مهاجم آبي اناري پوشان تيم خود را در سطحي مي‌داند که مي‌تواند قهرماني در ليگ قهرمانان را تکرار کند. او درباره رابطه خود با ليونل مسي و لوييس سوارس تاکيد کرد: دوست هستيم. فکر مي‌کنم که همه را شگفت زده کرديم. مردم بر اين باورند که ما سه نفر رابطه‌ي خوبي با يکديگر نداريم ولي من مي‌دانم که اين چنين نيست.