صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

چهارشنبه ۲۶ جدی ۱۳۹۷

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

ششمین قهرمانی جوکوویچ در اوپن چین

ششمین قهرمانی جوکوویچ در اوپن چین

يکشنبه شب نواک جوکوويچ موفق شد براي ششمين بار عنوان قهرماني در تنيس اوپن چين را از آن خود کند.  به نقل از سايت يورو اسپورت، نواک جوکوويچ، مرد شماره يک تنيس جهان توانست با شکست رافائل نادال بار ديگر قهرمان تنيس اپن چين شود. جوکوويچ اين مسابقه را در دو ست پياپي و با نتيجه مشابه 6 – 2 به پايان برد. البته رافائل نادال در ست دوم مسابقه از ناحيه پا مصدوم شد.

جوکوويچ بعد از پيروزي خود گفت: به طور کلي در اين مسابقات خوب ظاهر شدم و امروز هم خوب بازي کردم. اين مسابقات يکي از موفق‌ترين مسابقات در زندگي حر‌فه‌اي من بوده است. پنج بار در مسابقات اپن استراليا نيز پيروز شده‌ام اما پکينگ برايم شانس زيادي مي‌آورد. منتظرم يک بار ديگر به اينجا برگردم و دوباره خاطرات خوبي را داشته باشم.

در هشت بازي گذشته‌اي که نادال و جوکوويچ با يکديگر داشتند، جوکوويچ در هفت بازي پيروز بوده است. جوکوويچ در ادامه صحبت‌هاي خود افزود: اميدورام پاي رافائل خوب شده باشد و بتواند هفته‌ آينده در شانگهاي بازي کند. هميشه بازي کردن در مقابل او برايم لذت‌بخش بوده است. فکر کنم تا به حال 45 بار با هم بازي کرده‌ايم و همچنان به اين مسابقات ادامه خواهيم داد.