صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

یکشنبه ۳۰ جدی ۱۳۹۷

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

تیم ملی فوتبال افغانستان 5 مقابل 2 بازی را به سوریه واگذار کرد

تیم ملی فوتبال افغانستان  5 مقابل 2 بازی را به سوریه واگذار کرد

تيم ملي فوتبال افغانستان در يک مسابقه پر هيجان بازي پنجم مسابقات مقدماتي به جام جهاني را پنج در برابر دو به سوريه واگذار کرد.

علي عسکر لعلي يکي از مربيان تيم ملي فوتبال افغانستان به راديو آزادي گفت که تيم افغانستان در اوايل اين مسابقات خوب نه درخشيد و حالت دفاعي را بخود گرفته بود.اما آقاي لعلي تاکيد کرد که تيم افغانستان در لحظات اخير نيمه اول بازي، حالت هجومي را بخود گرفت و در حاليکه سه گول از سوريه را تجربه کرده بود توانست تيم سوريه را يک گول بزند.

افغانستان در نيمه دوم نيز توانست توپ را داخل گول تيم حريف سازد، دو گول افغانستان از سوي نور الله و فيصل شايسته به ثمر رسيد.اما در بيست دقيقه اخير بازي تيم سوريه حملات اش بر گول افغانستان را بيشتر ساخت و دو بار دروازه تيم ملي افغانستان را باز کرد.

به اين شکل افغانستان تيم سوريه را دو گول زد و سوريه با انجام پنج گول بازي را به نفع خود تمام کرد.

افغانستان با اين باخت با سه امتياز در رده چهارم قرار گرفت و سوريه با اين برد 12 امتياز بدست آورده در صدر جدول قرار گرفت.در جدول رده بندي فيفا يا فدراسيون جهاني فوتبال، افغانستان در رديف 150 جا دارد و جايگاه سوريه 27 رده بالاتر، در رديف 123 است.اين بازي در ستديوم سيب در شهر مسقط عمان برگزار شده بود و هزاران تماشاچي از طريق تلويزيون ها در افغانستان آنرا مشاهده کردند. (راديو آزادي)