صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

دوشنبه ۲۶ قوس ۱۳۹۷

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

ونگر: شایسته پیروزی ارزشمند مقابل بایرن بودیم

ونگر: شایسته پیروزی ارزشمند مقابل بایرن بودیم

سرمربي فرانسوي آرسنال به ستايش از شاگردانش پرداخت و آنها را شايسته پيروزي برابر تيم آماده بايرن دانست.

به نقل از سايت گل، در يکي از حساس‌ترين بازي‌هاي دور رفت مرحله گروهي ليگ قهرمانان اروپا آرسنال در ورزشگاه خانگي خود از بايرن مونيخ پذيرايي کرد که اين ديدار در نهايت با پيروزي دو بر صفر شاگردان آرسن ونگر به پايان رسيد تا توپچي‌ها نخستين پيروزي خود بعد از دو شکست پياپي را به دست آورند.

در اين ديدار ابتدا اوليويه ژيرو و سپس مسوت اوزيل براي توپچي‌ها گلزني کردند. آرسن ونگر در نشست خبري بعد از بازي گفت: بين دو نيمه به بازيکنان گفتم که پيروز اين ميدان بايد با نهايت تمرکز و نظم و تاکتيک بازي کند. اطمينان داشتم که پيروزي بازي خواهيم بود اما نمي‌دانستم که چه تيمي ابتدا تسليم مي‌شود. خوشبختانه اين بايرن مونيخ بود که ابتدا تسليم شد.

او ادامه داد: پيروزي ارزشمندي را به دست آورديم. بازي کردن برابر تيم آماده بايرن اصلا آسان نبود اما ما بار ديگر نشان داديم که تيم خوبي هستيم و اين توانايي را داريم که برابر بزرگان به پيروزي دست يابيم. آرسنال در فصل جاري روي ليگ قهرمانان اروپا تمرکز نکرده بود و بازيکنان تنها به دنبال درخشش در رقابت‌هاي ليگ جزيره بودند و به همين خاطر هم در دو بازي نخست خود بازنده بوديم. خودمان باعث شديم که در شرايط سختي قرار بگيريم اما خوشبختانه با اين برد ارزشمندي که به دست آورديم شرايط بهتر شد. سرمربي فرانسوي آرسنال در ادامه سخنان خود تاکيد کرد که تيمش شايسته پيروزي در اين ديدار بود. او گفت: از نظر تاکتيکي و تمرکز بهتر از حريف خود بوديم. مدافعان بايرن را زياد اذيت کرديم و بايد تاکيد کنم که شايسته پيروزي بوديم. بازيکنان آرسنال شايسته ستايش و تقدير هستند.  گل نخست آرسنال را در اين ديدار اوليويه ژيرو به ثمر رساند. ونگر درباره اين بازيکن گفت: ژيرو روزهاي سختي را پشت سر گذاشت. او 15 روز است که خوب بازي مي‌کند و به نظر مي‌رسد که به روزهاي اوج خود برگشته است.