صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

چهارشنبه ۲۶ جدی ۱۳۹۷

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

پیگرینی: پیروز داربی بهترین تیم منچستر است

پیگرینی: پیروز داربی بهترین تیم منچستر است

سرمربي منچسترسيتي تاکيد کرد که ديدار برابر منچستريونايتد بسيار حساس است و براي هر دو تيم شش امتياز دارد اما تکليف تيم قهرمان را مشخص نمي کند. به نقل از سايت گل، در حساس‌ترين بازي هفته دهم رقابت‌هاي ليگ برتر انگليس يکشنبه دو تيم منچستريونايتد و منچسترسيتي در اولدترافورد به مصاف هم مي‌روند.

مانوئل پيگريني سرمربي شيليايي منچسترسيتي اعتراف کرد که اين بازي براي هر دو تيم شش امتياز دارد اما تکليف قهرمان را مشخص نمي‌کند.

او گفت: اين ديدار براي هر دو تيم بسيار مهم است اما اصلا سرنوشت‌ساز نيست و نمي‌تواند تکليف قهرمان را مشخص کند. نهايت تلاش خود را مي‌کنيم که سه امتياز حساس اين ديدار را به دست آوريم البته بايد بگويم که اين ديدار براي ما شش امتياز دارد چرا که برابر نزديک‌ترين تعقيب کننده خود بازي مي‌کنيم.

پيگريني ادامه داد: درست است که اين ديدار بسيار حساس و بين تيم‌هاي بالانشين است اما مشخص کننده تکليف تيم قهرمان نيست. اين ديدار اوج ليگ جزيره و از هر نظر براي دو تيم مهم است. پيروزي در اين ديدار مي تواند هواداران هر دو تيم را غرق در شادي کند. پيروز اين ديدار مي‌تواند بهترين تيم کنوني شهر منچستر را مشخص کند. چه بسا بهترين چيز براي هواداران قهرماني باشد اما پيروزي در داربي چيز ديگري است و نهايت تلاش خود را به کار مي‌گيرم تا پيروز اين ديدار باشيم.

منچسترسيتي با 21 امتياز در صدر جدول رده‌بندي رقابت‌هاي ليگ برتر انگليس قرار دارد. منچستريونايتد هم با 19 امتياز و تفاضل گل کمتر نسبت آرسنال در رده سوم است.