صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

شنبه ۲۸ میزان ۱۳۹۷

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

پیروزی پر گل اسپین غربازان در رقابت های جنوب آسیا

پیروزی پر گل اسپین غربازان در رقابت های جنوب آسیا

در ادامه بازي هاي باشگاه هاي جنوب آسيا يک شنبه شب چندين ديدار برگزار شد که در حساس ترين آن نماينده افغانستان سوليد سريلانکا را شکست داد. بازيکنان اسپين غربازان به نمايندگي از افغانستان توپ مي زنند بازيکنان اسپين غربازان به نمايندگي از افغانستان توپ مي زنند اين  بازي که در ورزشگاه چيتاگونگ کشور بنگلاديش برگزار مي شود سوليد سريلانکا ابتدا با يک گل از نماينده کشور مان پيش افتاد و نيمه نخست با برتر يک بر صفر به نفع سوليد به پايان رسيد.

در نيمه دوم اين ديدار بازکنان اسپين غربازان حملاتي را روي درواه حريف طرح ريزي کردند تا سر انجا در  دقيقه 75 مصطفي افشار گل مساوي را به ثمر رساند. بعد از اين گل اسپين غربازان با روحيه بالاي بازي مي کردند و رضا الله يار گل دوم نماينده افغانستان در اين رقابت ها را زد. اسپين غربازان با به ثمر رساند دو گل فشار ها را روي دروزاه سوليد بيشتر کرد سر انجام غلام حضرت نيازي بازي کن تاکتيکي اسپين غربازان گل سوم بازان را زد و بازي 1 بر 0 باخته را تبديل به برد 3 بر 1 کردند. نماينده کشور مان با اين برد هفت امتيازي شد و از گروه خود بعنوان تيم نخست به مرحله بعدي اين رقابت هاي صعود کرد. بازينکان اسپين غربازان اين اولين بار است که به نمايندگي از باشگاه هاي افغانستان در جنوب اسيا توپ مي زنند، اين تيم امسال قهرمان ليگ برتر افغانستان شد و به جام شيخ کامل رفتند. در ديگر جام شيخ کامل نماينده بنگلادش حريف خود از هند را شکست داد و بعنوان تيم دوم بعد از اسپين غربازان صعود کرد.

در همين حال، قرار است اسپين غربازان بعنوان تيم اول گروه خود در بازي هاي نيمه نهايي به تيم اول بنگلادش و هندوستان مقابل تيم دوم بنگلاش بازي کنند. (بخدي)