صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

چهارشنبه ۲۶ جدی ۱۳۹۷

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

اوبامیانگ: من هم می‌توانم مثل رونالدو هر فصل 50 گل بزنم

اوبامیانگ: من هم می‌توانم مثل رونالدو هر فصل 50 گل بزنم

مهاجم آفريقايي دورتموند مي‌گويد چيزي از کريستيانو رونالدو کم ندارد و او نيز مي‌تواند مثل ستاره پرتگالي 50 گل در هر فصل به ثمر برساند.

به نقل از گلوبوي برازيل، پير امريک اوباميانگ مهاجم آفريقايي بوروسيا دورتموند در اين فصل عملکرد بسيار خوبي داشته و توانست گل هاي مهمي براي تيمش به ثمر برساند. او در دو بازي اخير تيمش موفق شده هت تريک کرده باشد.

اوباميانگ درباره جاه طلبي‌هاي خود در اين فصل گفت: من براي خودم اهداف زيادي در سر دارم و دوست دارم گل‌هاي زيادي به ثمر برسانم. همانطور که کريستيانو رونالدو 50 گل در يک فصل به ثمر مي‌رساند، من هم مي‌توانم همين تعدادگل را به ثمر برسانم. چيزي از رونالدو کم ندارم و مي‌توانم مثل او در امر گلزني موفق شوم. خوشبختانه تا اينجاي فصل توانسته ام خوب گلزني کنم و از خودم راضي هستم ولي مادامي که اين گل ها براي تيم جام کسب نکند ارزش ندارد و من دوست دارم گل هايم باعث شود دورتموند به جام برسد.

اين بازيکن در ادامه گفت: از اينکه نتوانستيم در بوندسليگا قدرت خودمان را ادامه دهيم ناراحتم ولي فکر مي کنم بازي هاي زيادي براي جبران آن وجود دارد. ما در ليگ اروپا هم خوب نتيجه گرفتيم و از مدعيان قهرماني هستيم. او در ادامه درباره حضورش در آلمان و شرايطش گفت: بايد به طور مداوم در حال پيشرفت باشم در بتوانم در آلمان دوام بياورم.