صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

شنبه ۲۸ میزان ۱۳۹۷

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

کمک تیم‌های ملی به رئال مادرید پیش از ال‌کلاسیکو

کمک تیم‌های ملی به رئال مادرید پیش از ال‌کلاسیکو

بازيکنان کمتري از رئال مادريد نسبت به بارسلونا براي بازي‌هاي ملي دعوت شدند. به نقل از موندو دپورتيوو، بارسلونا خسته‌تر از رئال مادريد به ال‌کلاسيکو مي‌رسد.

فدراسيون‌هاي مختلف براي ديدارهاي دوستانه يا رسمي 12 بازيکن از بارسلونا و 7 بازيکن از رئال را به تيم‌هاي ملي خود دعوت کرده‌اند. کيلور ناواس دروازه‌بان مادريد‌ي‌ها که به دليل آسيب ديدگي در ديدار يکشنبه برابر سويا حضور نخواهد داشت در فهرست تيم ملي که ستاره ليگا ديده نمي‌شود. خامس رودريگس تازه از بند مصدوميت رها شده هم به کلمبيا دعوت شده است. هافبک رئال مادريد در مصاحبه‌اي اعلام کرد که دوست دارد براي تيم ملي کشورش بازي کند.

وينسته دل‌بوسکه سرمربي اسپانيا پنج بازيکن از بارسلونا را براي ديدارهاي دوستانه با انگليس و بلجيم فراخوانده است. آندرس اينيستا که به تازگي از بند مصدوميت رها شده در اين فهرست ديده مي‌شود. اين در حالي است که کريستيانو رونالدو، لوکا مودريچ و کواچيچ براي حفظ سلامتي‌شان به تيم‌هاي ملي خود دعوت نشده‌اند. از رئال تنها سرخيو راموس و ايسکو به تيم ملي اسپانيا فراخوانده شده‌اند. ليونل مسي، رافينيا بازيکنان بارسلونا و مارسلو مدافع رئال به دليل آسيب ديدگي در تيم‌هاي ملي‌شان حضور نخواهند داشت. اما توماس فرمايلن پس از جام جهاني برازيل براي اولين بار به تيم ملي بلجيم دعوت شد.

ديدار تيم‌هاي رئال مادريد و بارسلونا 30 عقرب در سانتياگو برنابئو برگزار مي‌شود.