صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

سه شنبه ۲۰ قوس ۱۳۹۷

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

جوکوویچ: همیشه برای بهتر شدن تلاش می‌کنم

جوکوویچ: همیشه برای بهتر شدن تلاش می‌کنم

تنيسور اهل صربستان پس از قهرماني اعلام کرد هميشه براي آنکه نمايش بهتري داشته باشد، تلاش مي‌کند. به نقل از يورو اسپورت، نواک جوکوويچ در فينال تنيس مسترز پاريس موفق شد در دو ست پياپي و با نتايج 6 – 2 و 6 – 4، اندي ماري را شکست دهد.

جوکوويچ اولين تنيس بازي است که در يک فصل در 6 ر‌قا‌بت مسترز مردان پيروز مي‌شود. اين دهمين پيروزي جوکوويچ در يک سال اخير بوده است. او بعد از پيروزي در اين فينال گفت: بسيار خوشحالم و افتخار مي‌کنم که به اين پيروزي دست يافتم. مسابقات بسيار خوبي بود و تمام تنيس بازان برتر دنيا اينجا حضور داشتند.

اين پيروزي پنجاه و هشتمين مقام قهرماني جوکوويچ و بيست و ششمين مقام قهرماني‌اش در مسترز بود. جوکوويچ در ادامه گفت: اگر براي عالي بودن تلاش کنيد، به آن مرحله خواهيد رسيد. اين طرز فکري است که دارم. هيچ وقت از خودم مطمئن نمي‌شوم و تلاش مي‌کنم هميشه کار کنم زيرا مي‌دانم اين تنها راه براي رسيدن به پيروزي است. سعي نمي‌کنم شرايط را همان‌طور که هست نگه دارم زيرا اين روش برايم يک افت به حساب مي‌آيد.

اندي ماري نيز بعد از شکست مقابل جوکوويچ گفت: سال بسيار خوبي برايم بود. همه چيز خوب انجام شد. از ابتداي سال، نتايجم مقابل جوکوويچ و راجر فدرر زياد خوب نبود. بايد درباره دليل اين مساله فکر کنم و ببينم چگونه مي‌توانم آن را تغيير بدهم.