صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

جمعه ۲۷ میزان ۱۳۹۷

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

توافق پنهانی مورینیو با شیاطین سرخ

توافق پنهانی مورینیو با شیاطین سرخ

به نظر مي‌رسد سرمربي سرشناس چلسي با سران منچستريونايتد براي برعهده گرفتن هدايت اين تيم به توافق مقدماتي رسيده است. به نقل از توتو مرکاتو، توافق پنهاني ژوزه مورينيو با شياطين سرخ در برخي از رسانه‌هاي ايتاليايي به تيتر نخست بدل شده است.  در اين خبرها آمده که مورينيو با سران باشگاه منچستريونايتد به توافق جزئي رسيده است و مشکلي براي برعهده گرفتن هدايت شياطين سرخ ندارد.

 قرارداد لوئيس فان خال با منچستريونايتد، تابستان 2017 به پايان مي‌رسد. او دومين فصل حضورش در اين تيم انگليسي را پشت سر مي‌گذارد و تا الان نتوانسته انتظارات را برآورده کند. فان خال منتقدان زيادي دارد که يکي از سرشناس‌ترين آنها، پل اسکولز است. هافبک پيشين يونايتد بر اين باور است که تيم اين مربي هالندي، خسته‌کننده بازي مي‌کند. البته تا حدودي حق با او است چرا که يونايتد در پنج بازي اخيرش تنها سه گل به ثمر رسانده است. البته اين تيم با صدر جدول رده بندي دو امتياز اختلاف دارد و از شانس‌هاي اصلي کسب عنوان قهرماني به شمار مي‌آيد.

خبر توافق مورينيو با شياطين سرخ نمي‌داند خبر غافلگير کننده‌اي باشد چرا که اين مربي پرتقالي برخلاف ديگر مربيان ليگ جزيره، رابطه بسيار خوبي با الکس فرگوسن داشت و بدون شک، در صورت درست بودن اين توافق، فرگوسن در اين انتقال نقش داشته است.

مورينيو بدترين روزهاي تاريخ مربيگري خود را پشت سر مي‌گذارد و تيم او از 12 بازي تنها يازده امتياز کسب کرده است.