صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

یکشنبه ۳۰ جدی ۱۳۹۷

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

«کارلوس توس» بازیکن سال ارجنتین شد

«کارلوس توس» بازیکن سال ارجنتین شد

ستاره بوکاجونيورز با پشت‌سر گذاشتن بازيکناني چون ليون مسي، سرخيو آگوئرو و آنخل دي‌ماريا به عنوان بهترين بازيکن فوتبال ارجنتين در سال 2015 انتخاب شد.

به نقل از اوله، در نظرسنجي روزنامه کلارين ارجنتين براي عنوان بهترين بازيکن سال 2015 اين کشور، کارلوس توس به عنوان بهترين بازيکن انتخاب شد. توس درحالي به عنوان بهترين بازيکن سال 2015 ارجنتين انتخاب شد که رقيب‌هاي بزرگي چون مسي، آگرو و دي‌ماريا داشت اما ستاره سابق يوونتوس با عملکرد بسيار خوبي که داشت، اين عنوان را به دست آورد.

 او فصل قبل توانست بازي‌هاي درخشاني براي يوونتوس به نمايش بگذارد و جام قهرماني در رقابت‌هاي سري A و جام حذفي ايتاليا را به دست آورد و به فينال ليگ قهرمانان اروپا هم راه يابد که البته برابر بارسلونا تن به شکست سه بر يک داد.

توس بعد از جدايي از يوونتوس به فوتبال ارجنتين برگشت و توانست در نخستين حضورش با پيراهن بوکاجونيورز، قهرماني با اين تيم در ليگ ارجنتين را هم به دست آورد. آپاچي فوتبال ارجنتين از اينکه به عنوان بهترين بازيکن اين کشور انتخاب شده، بسيار خوشحال است.

 او در اين زمينه گفت: از اين که چنين افتخار بزرگي را به دست آوردم، بسيار خوشحالم. طبيعتا دليل اصلي اين موفقيت، خانواده‌ام است. برايم بسيار جالب است که در يک سال، قهرماني در دو ليگ متفاوت را به دست آورم. از عملکردم بسيار راضي هستم.