صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

شنبه ۲۸ میزان ۱۳۹۷

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

سپین‌غر زمریان قهرمان لیگ شش دوش کرکت شد

سپین‌غر زمریان قهرمان  لیگ شش دوش کرکت شد

سپين‌غر زمريان در 10 اور و با تفاوت 5 ويکت توانست تيم کابل بازان را در مرحله‌ي فاينل مسابقات شش دوش کرکت شکست بدهد و به جام قهرماني دست يابد. مسابقه فاينل تورنمنت پس از سه روز هواي باراني و نامناسب، ديروز (جمعه) در ورزشگاه بين‌المللي کرکت کابل برگزار شد.

به دليل کم بودن وقت، اداره‌ي کرکت بورد کشور تصميم گرفت که اين مسابقه را در ده اور برگزار کند. در قرعه کشي نخست تيم کابل بازان تاس را به نام خود کرد و ويکت را در اختيار گرفت، اين تيم توانست در ده اور 86 دوش را براي تيم سپين‌غر زمريان هدف تعيين کرد. سپس تيم سپين‌غر زمريان ويکت را در اختيار گرفت و در ده اور توانست هدف تعيين شده را با از دست دادن تنها 5 بازيکنش تکميل کند و عنوان قهرماني اين دور مسابقات را به نام خود ثبت کند.

قهرمان دور قبل اين تورنمنت تيم کابل بازان بود، اين تيم با کمال شايسته‌گي که داشت در بازي نهايي در مقابل تيم سپين‌غر زمريان شکست خورد. تيم کابل بازان و سپين‌غر زمريان با بلندترين امتياز از ميان شش تيم اشتراک کننده به مرحله‌ي نهايي راه يافتند.

نزديک به ده هزار نفر مسابقه‌ي فاينل اين دور تورنمنت شش دوش را از نزديک مشاهده مي‌کردند.به نقل از تلويزيون1 در اين مراسم، بهترين بازيکنان و بهترين مربي نيز معرفي شده و احتمالا داوران اين دور مسابقات نيز مورد تقدير قرار خواهند گرفت.

سومين دور تورنمت شش دوش متفاوت‌تر از سال‌هاي گذشته برگزار شد.