صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

دوشنبه ۳۰ میزان ۱۳۹۷

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

رئال مادرید به دنبال جانشینی برای رونالدو

رئال مادرید به دنبال جانشینی برای  رونالدو

با توجه به اتفاق‌هاي اخير در رئال مادريد و صحبت‌هاي کريستيانو رونالدو، رئال قصد دارد جانشين اين بازيکن را بخرد. به نقل از روزنامه مارکا اسپانيا، روبرت لواندوفسکي يکي از آماده‌ترين مهاجمان نوک حال حاضر فوتبال جهان به شمار مي‌رود و طبيعي است مشتريان زيادي داشته باشد.

مدير برنامه‌هاي اين بازيکن پولندي از علاقه باشگاه رئال مادريد به جذب او خبر داد و گفت: نمي‌توانم انکار کنم که رئال مادريد به جذب لواندوفسکي علاقه دارد اما در چند هفته اخير، تماسي با من نداشتند تا در اين‌باره صحبت کنيم.

لواندوفسکي در سال 2014 با قراردادي آزاد از بوروسيا دورتموند به بايرن مونيخ پيوست. او در فصل نخست حضورش در اين تيم آلماني، 49 بار در رقابت‌هاي مختلف به ميدان رفت و توانست 25 گل به ثمر برساند تا جام قهرماني را در رقابت‌هاي بوندسليگا به دست آورد. او در فصل جاري به مراتب بهتر ظاهر شده است. لواندوفسکي در يازده بازي که در بوندسليگا به ميدان رفته، 14 گل به ثمر رسانده است و اين نشان مي‌دهد در بهترين دورانش فوتبالش قرار دارد.

هرچند بعيد به نظر مي‌رسد بايرن مونيخ اين ستاره آماده خود را از دست بدهد اما از طرف ديگر هم رئال مادريد نشان داده است هر بازيکني را بخواهد، جذب مي‌کند. با توجه به احتمال جدايي رونالدو از رئال مادريد، لواندوفسکي با شم گلزني بالايي که دارد، مي‌تواند يکي از گزينه‌هاي اصلي جايگزيني او باشد.