صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

یکشنبه ۳۰ جدی ۱۳۹۷

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

افشای مقصد بعدی لیونل مسی

افشای مقصد بعدی لیونل مسی

روزنامه ديلي استار در خبري اختصاصي از مقصد بعدي ليونل مسي در ليگ برتر انگليس سخن به ميان آورد و اعلام کرد که اين ستاره ارجنتيني در صورت جدايي از آبي-اناريها به آرسنال خواهد پيوست.

به نقل از ديلي استار، ليونل مسي يکي از بهترين بازيکنان تاريخ فوتبال جهان است. او چند سالي که در بارسلونا بازي مي‌کند و با پيراهن اين تيم موفقيت‌هاي زيادي به دست آورده است.

مسي در يکي از بهترين و آماده‌ترين تيم‌هاي فوتبال اروپا بازي مي‌کند. با اين حال تيم هاي ديگري هم هستند که آرزوي حضور اين بازيکن در ترکيب خود را دارند. رسانه‌هاي بزرگ فوتبال جهان همواره از علاقه مسي به حضور در ليگ جزيره سخن به ميان مي آورند.

روزنامه ديلي استار نوشت که مسي در صورت جدايي از بارسلونا، ليگ برتر انگليس را به عنوان مقصد بعدي خود انتخاب خواهد کرد. اين روزنامه انگليسي حتي از تيمي هم که اين ستاره ارجنتيني دوست دارد در آن بازي کند رونمايي کرد و نوشت که مسي مي‌خواهد براي آرسنال بازي کند. به نوشته ديلي استار تيم هاي منچستر سيتي، منچستر يونايتد و چلسي دوست دارند که مسي را جذب کنند، اما خود اين بازيکن ارجنتيني دوست دارد که به آرسنال برود تا شاگرد آرسن ونگر شود.

در صورت پيوستن مسي به آرسنال حداقل حقوق ساليانه 18 ميليون پوند براي او در نظر گرفته خواهد شد و به گران‌ترين انتقال تاريخ فوتبال جهان تبديل خواهد شد.