صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

شنبه ۲۸ میزان ۱۳۹۷

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

ال کلاسیکوی تحت تدابیر شدید امنیتی

ال کلاسیکوی تحت  تدابیر شدید امنیتی

رئال مادريد و بارسلونا شنبه شب در يکي از حساس ترين ديدارهاي بشگاهي فوتبال جهان تحت تدابير شديد امنيتي در مادريد به ميدان خواهند رفت.

‌ حساس‌ترين ر‌قا‌بت باشگاهي فو‌تبا‌ل جهان شنبه بين ر‌ئال‌ ماد‌ريد و بارسلونا برگزار مي‌شود. ديداري که اهميت زيادي براي دو تيم دارد. 21 نوامبر. ورزشگاه سانتياگو برنابئو. يا آنجا باشيد، يا يکي از ميليون‌ها تماشاگر تلويزيوني ديدار حساس بارسلونا و رئال‌مادريد از هفته دهم ليگا.

دو مدعي عنوان قهرماني ر‌قا‌بت‌هاي ليگا روز شنبه در حالي بايد برابر هم قرار گيرند که بارسلونا با سه امتياز بيشتر نسبت به ر‌ئال‌ ماد‌ريد در صدر جدول قرار گرفته است. ر‌ئال‌ ماد‌ريد با شکست سه بر دو در هفته‌ قبل برابر سويا باعث شد تا صدر جدول را پيش از ال کلاسيکو در اختيار بارسلونا قرار دهد. البته رئالي‌ها در هفته‌هاي قبل با مشکل مصدوميت دست و پنجه نرم کردند، اما آنها در برابر بارسلونا تمام بازيکنان مصدومشان به ترکيب تيم باز گشتند. سرخيو راموس، گرت بيل و خامس رودريگس .

بازيکناني که مصدوميتشان برطرف شده و در بازي برابر بارسلونا مي‌توانند ر‌ئال‌ ماد‌ريد را همراهي کنند ، ولي همچنان حضور کريم بنزما در ترکيب ر‌ئال‌ ماد‌ريد در هاله‌اي از ابهام قرار دارد. اين مهاجم اسپانيايي با مشکل همسترينگ دست و پنجه نرم کرده است ، ولي سوال بزرگي در ديدار شنبه ر‌ئال‌ ماد‌ريد و بارسلونا درباره ليونل مسي است و اين که اين بازيکن در ترکيب تيمش به ميدان خواهد رفت يا خير؟ او در هفته‌هاي قبل به دليل مصدوميت غايب بزرگ بارسلونا بوده ، ولي در اين ديدار احتمالا به ميدان برود چرا که با بقيه بازيکنان بارسلونا تمرين کرده و از شرايط خوبي برخوردار است.