صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

سه شنبه ۲۰ قوس ۱۳۹۷

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

واکنش ونگر به احتمال حضور روی نیمکت رئال مادرید

واکنش ونگر به احتمال حضور روی نیمکت رئال مادرید

سرمربي فرانسوي آرسنال به شايعه حضورش روي نيمکت رئال مادريد واکنش نشان داد. به نقل از رويترز، بعد از شکست سنگين و دور از انتظار رئال مادريد برابر بارسلونا در ال کلاسيکو، گمانه‌زني‌هاي زيادي درباره اخراج رافائل بنيتس، سرمربي اين تيم به گوش رسيد. با اين حال فلورنتينو پرس، رئيس رئال بعد از جلسه‌اي که با ديگر روساي اين باشگاه برگزار کرد، حمايت کاملش را از سرمربي تيم اعلام کرد.

يکي از مربياني که همواره خبرهاي درباره ابراز علاقه رئال مادريد براي جذب او به گوش رسيده است، آرسن ونگر است. اين مربي فرانسوي درباره احتمال حضورش در رئال مادريد اين‌گونه واکنش نشان داد: مي‌خواهم از اين فرصت، نهايت استفاده را ببرم و حمايتم را از رافائل بنيتس که از نظر من يک مربي استثنايي و بسيار خوب است، اعلام کنم. اخراج يک مربي آن‌هم بعد از 12 هفته از ليگ، به هيچ وجه اقدام درستي نيست.

او ادامه داد: اميدوارم رئيس باشگاه رئال مادريد به حمايتش از بنيتس ادامه دهد. نبايد کسي انتظار داشته باشد که من سرمربي رئال شوم. گزينه خوبي براي هدايت تيمي چون رئال مادريد نيستم.

آرسنال در ليگ قهرمانان اروپا شرايط بسيار سختي دارد. اين تيم از چهار بازي تنها سه امتياز کسب کرده است و در صورت تساوي بايرن مونيخ و المپياکوس، از صعود به دور دوم باز خواهد ماند که اين در دوران حضور ونگر در آرسنال، بي‌سابقه بوده است.

سرمربي فرانسوي آرسنال درباره ديدار تيمش برابر دينامو زاگرب هم گفت: در دو ديدار باقي‌مانده بايد به پيروزي برسيم و فرصتي براي اشتباه کردن و از دست دادن امتياز نداريم. آرسنال مي‌تواند در دو ديدارش برابر دينامو زاگرب و المپياکوس به پيروزي برسد. در رقابت‌هاي ليگ در پنج بازي پياپي به پيروزي رسيديم و الان هم مي‌توانيم در دو بازي پياپي در ليگ قهرمانان اروپا پيروز شويم.