صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

پنجشنبه ۲۲ قوس ۱۳۹۷

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

اولین استراحت کریستیانو رونالدو در فصل

اولین استراحت کریستیانو رونالدو در فصل

فوق ستاره پرتگالي رئال مادريد تا کنون در همه ديدار هاي رئال به ميدان رفته است، اما بنيتز براي ديدار کوپا دل ري قصد دارد به وي استراحت بدهد. کريستيانو رونالدو بهترين گلزن تاريخ باشگاه رئال مادريد در ديدار تيمش مقابل کاديز که از رقابت هاي جام حذفي اسپانيا (کوپا دل ري) برگزار مي شود غايب است.

اين پرتگالي را به ندرت مي  توانيد بر روي نيمکت ببنيد و او به مانند يک ماشين فوق العاده هميشه در حال کار کردن است و بدون هيچگونه مصدوميتي در تمامي ديدار هاي رئال به ميدان رفته است.

با اين حال رافا بنيتز براي ديدار با کاديز که براي آنها اهميت چنداني ندارد، به شماره 7 خود استراحت داده است تا رونالدو بتواند براي حضور هر چه آماده تر در رقابت هاي پيش رو استراحت کند. اين اقدام بنيتز باعث ايجاد فرصت  در ميان ساير مهاجمان جوان خواهد شد. 5 بازيکن از رئال کاسيتا براي بازي در اين ديدار فراخوانده شده اند.

گفتني است آخرين بازي که رونالدو در ترکيب اصلي رئال حضور نداشته، به فبروري سال 2015 در پيروزي 2 بر رئال مقابل سويا باز مي گردد. تصور نيمکت نشيني براي رونالدو يک کابوس است و او هرگز فرقي ميان بازي هاي دوستانه، لاليگا و يا فينال ليگ قهرمانان نمي گذارد. بازي فوتبال براي او به مانند غذا است.