صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

پنجشنبه ۲۲ قوس ۱۳۹۷

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

صعود قاطعانه منچسترسیتی به نیمه نهایی جام اتحادیه

صعود قاطعانه منچسترسیتی به  نیمه نهایی جام اتحادیه

منچسترسيتي با برتري 4 بر يک برابر هال سيتي به مرحله نيمه نهايي جام اتحاديه انگليس راه يافت.

در ادامه رقابت هاي جام اتحاديه انگليس منچسترسيتي که اين فصل با خوش شانسي در جام اتحاديه اغلب به عنوان ميزبان به ميدان رفته است موفق شد با برتري 4 بر يک برابر هال سيتي به جمع 4 تيم پاياني راه يابد. در اين ديدار داويد سيلوا که به تازگي از بند مصدوميت رها شده به ميدان رفت تا پس از مدت ها حضور در ترکيب اصلي را تجربه کرده باشد.

در اين ديدار ولفرد بوني گلزن ساحل عاجي در نيمه نخست سيتي را پيش انداخت تا نيمه نخست با همين يک گل و برتري شکننده سيتي به پايان برسد.

در نيمه دوم نيز بازي با برتري يک بر صفر منچسترسيتي رو به اتمام بود که در دقايق پاياني سيتي موفق شد 3 بار ديگر گلزني کند. کلچي اياناچو جوان در ادامه و در دقيقه 80 گل دوم را به ثمر رساند و درخشش کوين دي بروين در ادامه با زدن دو گل ديگر باعث شد تا تيمش برتري را به چهار گل برساند. البته در دقايق پاياني بازيکنان هال سيتي يکي از گل‌هاي خورده را جواب دادند تا اين ديدار با برتري 4 بر يک منچسترسيتي به پايان برسد.

در ديگر ديدار ميدلزبورو که در مرحله قبل توانسته بود منچستريونايتد را حذف کند به ديدار اورتون رفت و در نهايت با دو گل شکست خورد تا از جام اتحاديه حذف شود. جرارد دلوفو بازيکن سابق بارسلونا و روملو لوکاکو بازيکن سابق چلسي گلزنان «تافي ها» در اين ديدار بودند.

استوک سيتي نيز که موفق شده بود در مرحله قبل چلسي را در پنالتي حذف کند به ديدار شفيلدونزدي رفت که توانسته بود آرسنال را حذف کند. جدال دو غول کش فوتبال انگليس را استوک سيتي توانست با برد به پايان برساند. ابراهيم آفلاي هافبک سابق بارسلونا و فيل باردزلي گلزنان استوک در اين ديدار بودند.