صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

یکشنبه ۳۰ جدی ۱۳۹۷

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

واکنش تند مسی به منتقدانش

واکنش تند مسی به منتقدانش

به نظر مي‌رسد کاپيتان تيم ملي فوتبال ارجنتين صبرش را در مقابل انتقادهاي غيرمنصفانه از دست داده است. به نقل از شبکه تلويزيوني TYC sport، ليونل مسي يکي از محبوب‌ترين بازيکنان تاريخ فوتبال جهان به شمار مي‌آيد. با اين حال جالب است که بدانيم او در کشورش يعني ارجنتين زياد محبوب نيست زيرا مردم اين کشور بر اين باور هستند که ستاره بزرگ فوتبال جهان، براي تيم ملي کشورش کم کاري مي‌کند. مسي توانسته با بازي‌هاي درخشانش، زمينه صعود ارجنتين به جام جهاني 2014 و رقابت‌هاي کوپا آمه‌ريکا 2015 را فراهم کند. با اين حال چون او همراه آلبي سلسته نتوانسته جام قهرماني را بالاي سر ببرد، سيبل همه انتقادها قرا مي‌گيرد و مردم ارجنتين نقدهاي تندي را عليه فوق ستاره تيمشان بيان مي‌کنند. مسي اما همواره ترجيح داده است سکوت اختيار کند اما اکنون صبر او نيز به پايان رسيده است. سايت يورو اسپورت در خبري اختصاصي و به نقل از شبکه تلويزيوني TYC اسپورت، مصاحبه‌اي متفاوت از فوق ستاره ارجنتيني بارسلونا را منتشر کرد. او در مورد انتقادهايي که از او مي‌شود به صحبت پرداخت و گفت: در دو سال اخير حضور در دو فينال بزرگ را با تيم ملي فوتبال ارجنتين تجربه کردم.

 ديگر چکار مي‌توانم انجام دهم؟ بسياري اين موفقيت ما را ناديده مي‌گيرند و انگار هيچ کاري انجام نداديم. اين اتفاق بسيار بد است. ارجنتين از يک هشتم نهايي حذف نشده است تا بعضي به انتقاد بپردازند. به فينال صعود کرديم و اين موفقيت بزرگي است.

دارنده چهار توپ طلاي فوتبال جهان ادامه داد: بسياري مي‌گويند چون به پيراهن تيم ملي ارجنتين تعصب ندارم، سرود ملي را نمي‌خوانم. اصلا درست نيست. از کساني که بدون فکر کردن از من انتقاد مي‌کنند، ناراحت هستم. عمدا سرود ملي کشورم را نمي‌خوانم. قرار نيست براي احساس کردن سرود ملي کشورم، حتما بايد آن را بخوانم. هر کسي تفکرات و سبک خودش را در زندگي دارد و بايد به آن احترام گذاشته شود. تيم ملي ارجنتين براي من اولويت است و دوست دارم در هر ديداري که به ميدان مي‌روم، پيروز شوم.