صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

دوشنبه ۲۸ جوزا ۱۳۹۷

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

ونگر: برای نقطه ضعف‌های بایرن مونیخ برنامه داریم

ونگر: برای نقطه ضعف‌های بایرن مونیخ برنامه داریم

سرمربي آرسنال عنوان کرد براي نقطه ضعفهايي که حريف دارد برنامه ريزي کرده است.
به نقل از اکسپرس، در يکي از ديدارهاي حساس امشب (چهارشنبه) ليگ قهرمانان اروپا دو تيم آرسنال و بايرن مونيخ برابر هم به ميدان خواهند رفت. اين ديدار قرار است در ورزشگاه آليانس آرهنا برگزار شود.
آرسن ونگر پيش از بازي تيمش برابر بايرنمونيخ گفت: براي بايرن احترام زيادي قائل هستيم ولي آنها بدون نقطه ضعف نيستند. مقابل تيم بزرگي قرار ميگيريم ولي از بازيکنانم خواستم فردا با تمام تمرکز در زمين حاضر باشند تا بهترين نتيجه ممکن را کسب کنيم. بايرن در آلمان حمله خواهد کرد و اين موضوعي است که ما آن را کاملا ميدانيم. به همين خاطر مهم است که تيم از نظر دفاعي عملکرد خوبي داشته باشد تا بتواند در ديدار برگشت از فرصتها استفاده کند و راهي مرحله بعد شود.
ونگر در پايان گفت: اعتماد به نفس خوبي داريم. قبلا هم با بايرن بازي کرديم و به اندازه کافي تيمهاي خوب مثال بايرن را شکست داديم. ميخواهيم خوب دفاع کنيم و گل اول را بزنيم. اين در بازيهاي بزرگ اهميت زيادي دارد.
آرسنال در حالي قرار است برابر بايرن به ميدان برود که صحبتهايي مبني بر غيبت پتر چک در اين بازي به گوش رسيده است. هنوز مشخص نيست چه دروازهباني فردا درون توپچيهاي لندن قرار ميگيرد.