صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

شنبه ۲۴ قوس ۱۳۹۷

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

تيم الف کرکت کشور در رقابت هاى ملى پاکستان شرکت مي‌کند

تيم الف کرکت کشور در رقابت هاى ملى پاکستان شرکت مي‌کند

کرکت بورد پاکستان ، تقاضاى افغانستان را مبنى بر شرکت در رقابت هاى ملى ٢٠ اوره کرکت آن کشور، پذيرفت. يک هیأت کرکت بورد افغانستان به رياست نسيم الله دانش رئيس اجرایی بورد چند ماه قبل حين سفرش به شهر لاهور پاکستان و در ديدار با مسوولين کرکت بورد پاکستان، يک سلسله خواسته ها را ابراز کرده بود.

در اين خواسته ها، فرصت شرکت تيم هاى افغانستان در رقابت هاى مختلف ملى پاکستان و همچنان آموزش بازيکنان و مربيان نيز شامل بود. نسيم الله دانش رئيس اجرایی کرکت بورد به تاريخ ٢٦ سرطان به آژانس خبرى پژواک گفت که کرکت بورد پاکستان طى يک مکتوب رسمى که به کرکت بورد افغانستان ارسال کرده، اين تقاضا را پذيرفته است که تيم افغانستان در رقابت هاى ٢٠ اوره کرکت آن کشور، شرکت کند.

وى افزود که قرار است اين مسابقات در تاريخ ٢٥ سپتمبر سال جاری ميلادى آغاز و در تاريخ دوم اکتوبر پايان يابد و در آن ١٣ تيم از باشگاه‌ها و شهر مختلف پاکستان و تيم الف افغانستان، شرکت مي‌کنند. به گفته وى، قرار است تيم الف افغانستان به منظور شرکت در اين مسابقات در آينده نزديک اعلان شود.

رئيس اجرایی کرکت بورد افغانستان از کرکت بورد پاکستان سپاس گذارى نمود که به تيم افغانستان دعوت شرکت را داده و تقاضا آنها را پذيرفته است. وى افزودکه پاکستان در بازى کرکت پيشرفت زيادى نموده است و تجربه فراوان دارد و افغانستان مي‌خواهد تا از تجارب آنها استفاده نمايد.
نسيم الله دانش شرکت تيم افغان را در چنين رقابت ها مفيد خواند و افزود که با اين کار تجربه آن‌ها بيشتر مي‌شود که از آن در بازى‌هاى آينده بين‌المللى، استفاده خواهد شد.