صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

چهارشنبه ۲ جوزا ۱۴۰۳

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

مدافع ایتالیایی روسونری بر سر دوراهی؛ میلان یا تورین؟

مدافع ایتالیایی روسونری بر سر دوراهی؛  میلان یا تورین؟

     به نظر می رسد که ماتیا کالدارا پیش از آغاز رقابت های فصل جدید سری آ، یک بار دیگر میلان را ترک کرده و با قراردادی قرضی و به صورت موقت به تیم دیگری برود.
به نقل از نشریه توتو اسپورت، ماتیا کالدارا، مدافع ایتالیایی میلان در بازی دوستانه و تدارکاتی اخیر این تیم که با نتیجه تساوی یک بر یک به پایان رسید، به عنوان بازیکن جایگزین راهی میدان شد؛ ولی به نظر می رسد که این بازیکن یک بار دیگر میلان را ترک کرده و با قراردادی قرضی، به صورت موقت به تیم دیگری برود. پس از ونتزیا، حالا تورینو نیز جدی ترین رقیب برای این تیم تازه به سری آ صعود کرده در راه جذب کالدارا، مدافع مازاد میلانی هاست. تورینو به جذب این مدافع ایتالیایی تمایل دارد اما نیاز به فروش لیانکو، مدافع برزیلی 24 ساله اش دارد. ایوان یوریچ، سرمربی جدید تورینو بر این باور است که ماتیا کالدارا گزینه مناسبی برای سیستم سه دفاعه که سیستم مورد علاقه این سرمربی است، محسوب می شود.
در واقع، میلان حتی حاضر است تا کالدارا را یک بار دیگر به باشگاه دیگری قرض دهد اما موانعی وجود دارد. مهم تر از همه، با توجه به سوابق مصدومیت این بازیکن، تورینو قصد دارد تا وضعیت جسمانی او را دقیقا بررسی کند.
خوش بینی هایی وجود دارد که در پایان این ماجرا، توافقات نهایی میان دو باشگاه حاصل شود. میلان مدافعان میانی خوبی برای فصل آینده دارد و نگه داشتن کالدارا منطقی به نظر نمی رسد.