صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

یکشنبه ۳۰ جدی ۱۳۹۷

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

بنگلادشي‌ها براي ليونل مسي سنگ تمام گذاشتند

بنگلادشي‌ها براي ليونل مسي سنگ تمام گذاشتند

سفر تيم ملي فوتبال آرجنتین همراه ستاره‌هاي خود به بنگلادش با استقبال كم نظير مردم و فوتبال دوستان اين كشور فقير آسيايي روبرو شده است. به گزارش يورونيوز، سفرتيم ملي فوتبال آرجنتین همراه ستاره‌هاي خود به بنگلادش با استقبال كم نظير مردم و فوتبال دوستان اين كشور فقير آسيايي روبرو شده است.

جوانان با دردست داشتن عكسهايي از ليونل مسي، بهترين فوتباليست حال حاضر دنيا و فرياد زدن نام او، به ابراز احساسات مي پردازند.فرودگاه داكا و مسير فرودگاه تا هتل مملو از مشتاقاني بود كه بارها در حركت بس حامل باريكنان وقفه بوجود آوردند و كار نيروهاي امنيتي را پيچيده كردند.

ديدار دوستانه روز سه شنبه آرجنتین و نيجريه به ميزباني بنگلادش، شايد مهمترين اتفاق فوتبالي در طول تاريخ اين كشور جنوب آسيا باشد، ديداري كه جوانان اين كشور را به وجد آورده است.

الخاندرو سابلا، سرمربي جديد تيم ملي آرجنتین در مورد آمادگي آرجنتین گفت: به عقيده من اولين مسئله اي كه بايد به آن بپردازيم ايجاد تعادل بين خط حمله و دفاع تيممان است.

پس از حذف ناباورانه آرجنتین از كوپا آمريكا در مرحله يك چهارم نهايي، ماه گذشته سرجيو باتيستا جاي خود را به الخاندرو سابلا داد.

آرجنتین روز جمعه نيز در سفر آسيايي خود و در هند، با هدايت او توانست ونزوئلا را در ديداري دوستانه با يك گل شكست دهد.