صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

یکشنبه ۳۰ جدی ۱۳۹۷

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

ژوزه مورينيو: پنالتي اشتباه تاثيرگذار نبود

ژوزه مورينيو: پنالتي اشتباه تاثيرگذار نبود

سرمربي رئال مادريد با پذيرش اشتباه داور در اعلام ضربه پنالتي بر روي كريسيتانو رونالدو گفت كه تيمش مستحق اين پيروزي بود. ژوزه مورينيو سرمربي رئال مادريد پس از پيروزي چهار بر دو تيمش مقابل ختافه گفت كه از نمايش تيمش راضي نيست، چرا كه آن‌ها دوبار در اين ديدار دروازه‌شان باز شد.

وي درباره ضربه پنالتي مشكوكي كه در دقيقه 60 براي آن‌ها گرفته شد، گفت: درست است كه اين ضربه پنالتي اشتباه داور بود، اما رونالدو همانند بعضي از بازيكنان خود را عمدا به زمين نزد.

اشاره مورينيو به ليونل مسي ستاره بارسلونا بود كه در ديدار مقابل رئال سوسيداد مي‌خواست داور را فريب دهد و يك ضربه پنالتي بگيرد.

سرمربي سابق چلسي و اينتر به ستايش از بازيكنان ختافه پرداخت و گفت: آن‌ها بر خلاف ما در اين ديدار بازي بسيار خوبي را ارائه دادند و موفق شدند دوبار دروازه‌ ما را باز كنند، اما بعد از ضربه پنالتي كريستيانو رونالدو نمايش ما بهتر شد و بر اين باورم كه مستحق اين پيروزي بوديم. درست است كه ضربه پنالتي باعث شد ما 2 بر يك از حريف پيش بيفتيم اما بايد توجه كرد كه اين پنالتي در شرايطي اعلام شد كه ما كاملا بر بازي مسلط بوديم و مي توانستيم به راحتي به گل برسيم. در نهايت يك گل ديگر هم زديم و اختلاف به عدد دو رسيد تا پنالتي در نتيجه‌ي بازي تاثيرگذار نباشد.

رئال مادريد در حالي روي اشتباه مسلم داور صاحب يك ضربه‌ي پنالتي شد كه بازي با تساوي يك بر يك در حال پيگيري بود و همين مساله اعتراض شديد سرمربي ختافه را به دنبال داشت.

مورينيو درباره رقابت‌ شديد بارسلونا و رئال مادريد براي كسب عنوان قهرماني در اين فصل تصريح كرد: بارسلونا در ديدار مقابل رئال سوسيداد دچار لغزش شد و بازي برده را با تساوي عوض كرد، اما اين بدين معنا نيست كه رئال مادريد شانس بيشتري براي كسب قهرماني دارد. 36 هفته ديگر به پايان ليگا باقي‌مانده است و از دست دادن اين امتيازها طبيعي است.

سرمربي پرتغالي رئال مادريد درباره‌ي درخشش بنزما كه دو بار در اين ديدار گلزني كرد هم، گفت: او تمام شايستگي‌هايش را در بازي امشب به نمايش گذاشت. در اين مدت بنزما از من، زيدان و البته هم‌بازي‌هايش كمك گرفت و سطح بازي‌اش را ارتقا بخشيد. با اين وجود او تمام شايستگي‌هايش را به نمايش گذاشت و بايد برايش احترام قائل شويم.

مورينيو درباره‌ي حضور اندك اما موثر هيگوآين هم عنوان كرد: ديروز هم گفته بودم كه دو سانتر فوروارد خوب داريم و به همين دليل نيازي به خريدن بازيكن در اين پست نداشته‌ايم. هيگوآين هم نمايش بسيار خوبي داشت و بعد از گلي كه براي آرجنتین در ديدار دوستانه با نيجريه به ثمر رساند براي ما هم گلزني كرد.

سرمربي رئال مادريد درباره‌ي روند گلزني تيمش هم عنوان كرد: ما در اين ديدار 4 گل به ثمر رسانديم اما مي توانستيم 7 يا 8 گل بزنيم. البته ختافه هم مي توانست بيشتر از دو گل بزند. من بايد اين بازي را به خوبي آناليز كنم تا ببينم مشكل تيم چيست كه پس از يك شروع طوفاني مقابل ساراگوسا در اين بازي دچار مشكل مي شود.

مورينيو درباره‌ي وضعيت تيم حريف هم گفت: كه اين گاهي اوقات شنيده مي شود كه تيم‌هايي مانند لوانته يا ختافه ضعيف هستند، به هيچ وجه درست نيست. اين تيم‌ها پتانسيل بالايي دارند و در تمام بازي‌هايشان براي پيروزي تلاش مي كنند. بازي امشب براي ما بسيار سخت و دشوار بود و اين مساله نشان مي دهد كه اين تيم‌هاي مي توانند در خانه بسيار خطرناك باشند. تنها نكته مثبت بازي سه امتياز بود كه آن را به دست آورديم، اما به هيچ وجه حس خوبي ندارم.

سرمربي تيم رئال مادريد درباره‌ي ديدار چهارشنبه‌ي تيمش مقابل ديناموزاگرب در ليگ قهرمانان اروپا عنوان كرد: هنوز اطلاعات تيم حريف به من نرسيده و از اين تيم شناختي ندارم. بايد تمام كارها را براي بازي چهارشنبه در يك مرحله انجام دهم چرا كه زمان كافي در اختيار ندارم. شخصي را براي تماشاي بازي اين تيم با هايدوك اسپيلت فرستاده بودم تا اطلاعات آنها را به ما بدهد.