صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

یکشنبه ۳۰ جدی ۱۳۹۷

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

تيم ملى فوتبال نوجوانان در برابر امارات به امتياز ديگرى دست يافت

تيم ملى فوتبال نوجوانان در برابر امارات به امتياز ديگرى دست يافت

تيم ملى فوتبال نوجوانان افغانستان، در دومين مسابقه خود در برابر تيم ملى امارات متحده عربى، با تساوى يک بر يک، به امتياز ديگرى دست يافت.

محمد ياسين محمدى معاون فنى فدراسيون فوتبال، روز ٢٤ سنبله به خبرگزاریها گفت که شب گذشته تيم ملى نوجوانان فوتبال کشور، در ورزشگاه على‏الصباح شهر کو يت، در برابر تيم ملى نوجوانان امارات متحده‏ی عربى به ميدان رفت.

وى افزود با آنکه تيم ملى نوجوانان فوتبال کشور، در دقيقه ٣٦ يک گل دريافت کرد اما در دقيقه ٦٥ محمد امين بازیکن تيم ملى نوجوانان، توانست گل تساوی را بزند و امتياز ديگرى را نصيب تيم خود کند.

براساس نتايج به دست آمده، تيم ملى نوجوانان کشور با کسب دو امتياز از دو مسابقه، در مکان سوم جدول رده بندى گروه B مسابقات نوجوانان آسيا؛ با تيم هاى کويت، يمن، امارات متحده عربى، مالديو و پاکستان قرار دارد.

قابل ذکر است که تيم ملى فوتبال نوجوانان کشور، در نخستين مسابقه در برابر تيم کويت، ميزبان اين مسابقات قرار گرفت که در پايان، با تساوى يک بر يک، توانست يک امتياز مهم را از اين تيم بگيرد.

محمدى افزود تيم ملی فوتبال نوجوانان افغانستان در سومين مسابقه، در برابر تيم يمن به ميدان می‏رود.

بر اساس معلومات محمدى، در اين مسابقات ٤٠ کشور آسيايى، در هفت گرو به مصاف هم مي‏روند، که در پايان اين دوره، از هر گروه دو تيم به دور بعدى صعود خواهند کرد.

قرار معلومات محمدى، تيم نوجوانان افغانستان در دور گذشته اين مسابقات نيز شرکت داشت که با تيم هاى کويت، عربستان، ازبکستان و پاکستان همگروه بود و در آن مسابقات توانست با نتيجه مساوى در برابر پاکستان، به کار خود پايان دهد.