صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

دوشنبه ۳۰ میزان ۱۳۹۷

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

تيم ملى فوتبال نوجوانان افغانستان يمن را شکست داد

تيم ملى فوتبال نوجوانان افغانستان يمن را شکست داد

تيم ملى فوتبال نوجوانان افغانستان، در سومين مسابقۀ خود، تيم ملى يمن را شکست داد. اين مسابقات با شرکت ٤٠ کشور آسيايى در ستديوم ورزشی علی الصباح شهر کويت، به تاريخ ٢١ سنبله آغاز شده و تا حال ادامه دارد.

محمد ياسين محمدى معاون فنى فدراسيون فوتبال، ٢٧ سنبله به آژانس خبرى پژواک گفت که شب گذشته، تيم ملى فوتبال نوجوانان کشور، به مصاف تيم ملى نوجوانان يمن رفت و توانست دو مقابل يک، بر آن غلبه کند.

وى افزود: با آنکه تيم ملى نوجوانان فوتبال افغانستان در دقيقۀ ششم، از جانب حريف خود، يک گل خورد؛ اما در دقيقۀ هفتادم، محمدرضا و هشت دقيقه بعد، سير بازيکنان تيم ملى نوجوانان، دو گول را به ثمر رساندند.

محمدى علاوه کرد که تيم ملى فوتبال نوجوانان کشور، در دو مسابقۀ گذشته، مقابل تيم کويت و امارات متحدۀ عربى قرار گرفت و توانست هردو مسابقه را يک بر يک، مساوى به پايان برساند و دو امتياز مهم از اين دوتيم بگيرد.

براساس نتايج به دست آمده، تيم ملى نوجوانان افغانستان با کسب پنج امتياز از سه مسابقه، در مکان سوم جدول رده بندى گروه (B) مسابقات نوجوانان آسيا؛ با تيم هاى کويت، يمن، امارات متحدۀ عربى، مالديو و پاکستان قرار دارد.

معاون فنى فدراسيون فوتبال گفت که قرار است تيم ملی فوتبال نوجوانان کشور در چهارمين مسابقه، امشب در برابر تيم پاکستان به ميدان برود.

وى گفت: ((تيم ملى کشور، مسابقات دشوارى را سپرى نموده و با روحيه اى که جوانان کشور ما به دست آورده اند، مي‌توانند به دور بعدى صعود نمايند.))