صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

سه شنبه ۲۰ قوس ۱۳۹۷

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

رونالدو: مسی برنده توپ طلا می شود

رونالدو: مسی برنده توپ طلا می شود

کريستيانو رونالدو فصل گذشته را بهترين فصل دوران فوتبالي خود معرفي کرد و در عين حال پيش بيني کرد ليونل مسي توپ طلاي فوتبال جهان را کسب کند.

به نقل از ساکرنت، کريستيانو رونالدو و ليونل مسي فصل گذشته عملکرد بسيار خوبي داشتند و رقابت اين دو در قالب تيم‌هايشان باعث شد تا گل هاي زيادي به ثمر برسانند ولي رونالدو در کسب جام براي تيمش ناکام بود و مسي برخلاف او توانست تيمش را به سه گانه برساند تا شانس بالايي براي توپ طلا داشته باشد. کريستيانو رونالدو ستاره پرتگالي رئال مادريد يکي از بهترين بازيکنان تاريخ فوتبال جهان است. او در 760 بازي که به ميدان رفته، توانسته 504 گل به ثمر رساند و بهترين گلزن تاريخ باشگاه رئال مادريد به شمار مي آيد.

کريستيانو رونالدو درباره برنده توپ طلاي امسال که قرار است مراسمي در زوريخ برگزار شود گفت: اگر صادقانه باشيم مسي شانس بيشتري براي کسب توپ طلا دارد چرا که اين گونه جوايز به راي افراد بستگي دارد. شما تيمتان به قهرماني در ليگ قهرمانان و ليگ مي‌رسد که نقش زيادي هم در کسب آن بازي کرديد به همين خاطر طبيعتا از شانس بالايي براي انتخاب به عنوان بهترين بازيکن برخوردار مي‌شويد. من فصل گذشته بهترين عملکرد فوتبالي خودم را داشتم و توانستم بهترين گلزن قاره اروپا باشم ولي انتخاب به عنوان بهترين بازيکن جهان به راي افراد بستگي دارد ولي اين اصلا براي من مهم نيست چرا که اصلا فکرش را نمي کردم بتوانم اين جايزه را براي سه بار کسب کنم.