صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

پنجشنبه ۶ ثور ۱۳۹۷

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

لواندوفسکی: دیدار برابر آرسنال یک چالش بزرگ است

لواندوفسکی: دیدار برابر آرسنال  یک چالش بزرگ است

اميد نخست گلزني بايرن مونيخ ديدار برابر آرسنال را يک چالش بزرگ براي خود و هم تيمي هايش خواند.
به نقل از رويترز، بايرن مونيخ کار بسيار سختي براي صعود به جمع هشت تيم ليگ قهرمانان اروپا در فصل جاري دارد. اين تيم بايد در آليانس آرهنا از آرسنال پذيرايي کند و بدون شک ديدار آساني پيش رو نخواهد داشت.
روبرت لواندوفسکي که اميد نخست باوارياييها براي گلزني در ديدار چهارشنبه شب است، در مورد رويارويي با آرسنال گفت : شنبه شب توانستيم در يک ديدار حساس در بوندسليگا به پيروزي برسيم. پيروزي برابر دارمشتات در دقايق پاياني به دست آمد و باعث شد اختلاف ما با لايپزيگ به هفت امتياز افزايش پيدا کند. اکنون با روحيه بسيار خوبي براي آرسنال به ميدان ميرويم. بازي برابر آرسنال يک چالش بزرگ براي ما به شمار ميآيد. در شرايط بسيار خوبي به سر ميبريم و آماده هستيم اين چالش بزرگ را پشتسر بگذاريم.
لواندوفسکي در پايان سخنانش نيز اظهار کرد: اميدوارم بهترين بازي خود برابر آرسنال را به نمايش بگذاريم و همه بازيکنان در اوج باشند. آرسنال بازيکنان بسيار باکيفيتي در اختيار دارد. آنها به خوبي ميدانند چه چيزي ميخواهند و بدون شک بازي سختي برابر اين تيم خواهيم داشت.
آرسنال در گروهي که پاري سن ژرمن در آن حضور داشت، به عنوان تيم نخست به دور بعد راه پيدا کرد. اين در حالي است که  بايرن مونيخ بعد از اتلتيکومادريد به عنوان تيم دوم به يک هشتم نهايي راه پيدا کرد.