صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

چهارشنبه ۲ جوزا ۱۴۰۳

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

ایسکو: نمی‌دانم چرا مردم تعجب می‌کنند که دوست دارم در رئال بمانم

 ایسکو: نمی‌دانم چرا مردم تعجب می‌کنند  که دوست دارم در رئال بمانم

هافبک اسپانيايي رئال مادريد درباره حضور در ترکيب ثابت اين تيم و گلزني برابر خيخون صحبت و ابراز اميدواري کرد سالها در اين تيم بماند.
رئال مادريد شنبه در هفته سي و دوم لاليگا به مصاف اسپورتينگ خيخون رفت و توانست سه بر دو ميزبانش را شکست بدهد. ايسکو توانست دو گل تيمش را در اين ديدار به ثمر برساند و نقش مهمي در  برتري تيمش داشته باشد.
ايسکو درباره درخشش و گلزني در ترکيب رئال مادريد بعد از بازي برابر خيخون گفت: هميشه گفتم که دوست دارم سالها در رئال مادريد بمانم و در تيم محبوب خودم به ميدان بروم. فکر ميکنم حضورم در مادريد بهترين تصميم موجود باشد و بخواهم سالهاي سال در اين تيم بمانم. نميدانم چرا مردم از اين گفته من تعجب ميکنند که دوست دارم در در اين تيم بمانم.
هافبک اسپانيايي ادامه داد: زين الدين زيدان (سرمربي رئال مادريد) به بهترين شکل موجود رئال را هدايت و سعي ميکند به خوبي به همه بازي بدهد و تيم را مديريت کند. ميدانم در بهترين تيم جهان حضور دارم. بايد تلاش کنم تا بتوانم بالاترين کارايي را در تيم داشته باشم. بايد به تيمم کمک کنم تا بازيهاي زيادي را با برد به پايان برساند.
رئال مادريد که صدرنشين لاليگاست، در حالي بايد اين هفته برابر بايرن مونيخ ديدار برگشت خود در ليگ قهرمانان را برگزار کند که در بازي رفت توانست با نتيجه 2 بر يک در مونيخ اين تيم را شکست بدهد تا شانس بالايي براي رسيدن به مرحله بعد داشته باشد.