صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

جمعه ۴ حوت ۱۴۰۲

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

سرخ پوشان شهرداری قهرمان جام سبز فوتبال هرات شد

سرخ پوشان شهرداری قهرمان جام سبز فوتبال هرات شد

تيم فوتبال سرخ پوشان شهرداري هرات با پيروزي در مقابل تيم فوتبال اتحاديه صرافان به مقام قهرماني رقابت هاي جام سبز هرات دست يافت.
در ديدار نهايي اين مسابقات، عصر جمعه تيمهاي فوتبال سرخ پوشان و صرافان به مصاف هم رفتند که اين ديدار در نهايت با نتيجه 2 بر 1 به سود سرخ پوشان به کار خود پايان داد تا اين تيم به مقام قهرماني نخستين دوره رقابتهاي فوتبال جام سبز هرات دست پيدا کند.
ابتدا سعيد ابراهيمي براي صرافان و فردين حيکمي براي سرخ پوشان از روي نقطه پنالتي براي دو تيم گل زني کردند.  در واپسين لحظات اين ديدار و در حالي که بازي رو به اتمام بود، رحمتالله خيرخواه از سرخ پوشان گل دوم و برتري اين تيم را به ثمر رساند.
صرافان با پيروزي در مقابل ياران استقلال تايباد و تيم سرخ پوشان نيز با کنار زدن اردوي کابل راهي فينال اين مسابقات شده بودند. اين ديدار با حضور بيش از 10 هزار تماشاگر فوتبال در استاديوم فدراسيون فوتبال هرات برگزار شد. در تورنمنت سبز هرات، تيمهاي فوتبال سرخ پوشان و صرافان از هرات، اردو از کابل، شيرزي از قندهار و تيم هاي ياران استقلال تايباد و منتخب تربت جام از کشور ايران حضور داشتند. اين رقابتها با نام «سبز» و به مناسبت يکساله شدن مصنوعي شدن چمن ورزشگاه فوتبال هرات توسط فدراسيون فوتبال هرات راه اندازي شده بود. (بي بي سي)