صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

پنجشنبه ۴ دلو ۱۳۹۷

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

مسی تنها یک جام برد اما...

 مسی تنها یک جام برد اما...

مهاجم بارسلونا تنها در اين فصل فاتح کوپا دل ري شد اما آمار فوق العادهاي را به ثبت رساند.
به نقل از آس، ليونل مسي اکنون در تعطيلات به سر ميبرد اما خيلي زود بايد براي نخستين بار زير نظر خورخه سامپائولي (سرمربي آينده تيم ملي ارجنتين) کار کند. مهاجم بارسلونا فصل سختي را به همراه تيمش تجربه کرد اما در بيشترين لحظات عملکرد درخشاني داشت. او برترين گلزن  سه رقابت شد. البته در ليگ قهرمانان اروپا کريستيانو رونالدو ميتواند با به ثمر رساندن  دو گل برابر يوونتوس در فينال به رکورد مسي برسد. 
مهاجم ارجنتيني در اين فصل 52 بار با پيراهن بارسلونا به ميدان رفت و 34 بازي در لاليگا، 9 بازي در ليگ قهرمانان، هفت بازي در کوپا دل ري و دو بازي در سوپرجام اسپانيا انجام داد. او توانست در مجموع 54 گل به ثمر برساند و آمار گلزني 1.04 گل در هر بازي را به ثبت برساند. مسي در لاليگا 37 گل، در ليگ قهرمانان يازده گل، در کوپا دل ري پنج گل و يک گل در سوپر جام اسپانيا به ثمر رساند. مهاجم بارسلونا سوپرجام را در تابستان فتح کرد اما تنها جام مهم او در اين فصل به قهرماني در کوپا دل ري بر ميگردد. بارسا در شروع هفته توانست سه بر يک آلاوس را شکست دهد.
مسي توانست 13 بار نخستين گل تيمش را به ثمر برساند و 34 بار در نوکمپ گلزني کند. او دو بار هت تريک کرد و 14 بار در يک بازي دبل کرد. همچنين 9 پنالتي را به سمت دروازه حريفان زد و تنها يک پنالتي را برابر ايبار از دست داد. بازيکن بارسا چهار گل از روي ضربه آزاد به ثمر رساند.