صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

یکشنبه ۲۵ قوس ۱۳۹۷

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

فوتبال افغانستان در امارات مالدیو را شکست داد

فوتبال افغانستان در امارات مالدیو را شکست داد

تيم ملي فوتبال افغانستان در ديداري تدارکاتي مقابل تيم ملي فوتبال مالديو به برتري رسيد.
تيمهاي افغانستان و مالديو در تاريخ 6 جون  در مقر فدراسيون فوتبال امارات در دبي به مصاف هم رفتند که در نهايت تيم ملي افغانستان موفق شد با نتيجه 2 بر 1 حريف خود را شکست دهد.
افغانستان در اين مسابقه با ترکيب، ويس عزيزي، حسن امين، کنشکا طاهر، شريف محمد، ميلاد انتظار، مصطفي آزادزوي، اميد پوپلزي، فرشاد نور، فيصل شايسته، اباسين علي خيل و بلال آرزو در مقابل مالديو قرار گرفته بود.
بلال آرزو، بهترين گلزن تاريخ تيم ملي فوتبال افغانستان که بعد از مدتها به اردوي تيم ملي دعوت شده بود در اين مسابقه از ابتدا در ترکيب قرار گرفت.
در اين مسابقه ابتدا حسن امين افغانستان را پيش انداخت، اما يک دقيقه بعد ياران مالديو از روي نقطه پنالتي دروازه اويس عزيزي را باز کردند. در نيمه دوم اما اميد پوپلزي موفق شد گل برتري افغانستان را وارد دروازه مالديو کند.
اين پيروزي در حالي براي افغانستان به دست آمد که شاگردان اوتو فيستر از پنجشنبه هفته گذشته براي شرکت در يک اردوي تمريني وارد دبي شده بودند.
تيم ملي فوتبال افغانستان خود را براي دومين ديدارش در مقدماتي جام ملت هاي آسيا مقابل کامبوج آماده ميکند.
بر اساس گزارشها، تيم ملي فوتبال افغانستان در طي دو روز پنجشنبه و جمعه نيز به تمريناتش در دبي ادامه خواهد داد. و سپس براي مصاف با کامبوج راهي اين کشور خواهد شد. مسابقه افغانستان و کامبوج در چارچوب مقدماتي جام ملت هاي آسيا در تاريخ 13 جون در فنوم پن برگزار خواهد شد. (بي بي سي)