صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

یکشنبه ۲۵ قوس ۱۳۹۷

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

تیم فوتبال افغانستان به مصاف کامبوج می‌رود

تیم فوتبال افغانستان به مصاف کامبوج می‌رود

تيم ملي فوتبال افغانستان براي انجام بازيهاي مقدماتي جام ملتهاي آسيا به کامبوج رفت. افغانستان و کامبوج قرار است روز دوشنبه  (22 جوزا) به مصاف هم بروند.
بازي بعدي اين تيم در برابر اردن در ماه آگست سال جاري خواهد بود. قبلا در مرحله مقدماتي صعود به جام ملتهاي آسيا فوتبال افغانستان در رويارويي با تيم ملي ويتنام يک- يک مساوي کرده بود.
يوسف کارگر، مربي تيم ملي فوتبال افغانستان به بيبيسي گفت اميدوار است تيم کشورش بر کامبوج غالب شود و در صورت پيروزي در برابر اردن، شانس راهيابي افغانستان به مسابقات جام ملتهاي آسيا قطعي خواهد شد.  ديدار بعدي افغانستان در راه صعود به جام ملتهاي آسيا در تاريخ 5 سپتمبر در مقابل اردن برگزار ميشود. شاگردان فيستر قبل از آغاز اين ديدار نيز در تاريخ 30 آگست به مصاف ديگر تيم حوزه عرب، عمان خواهند رفت.
ملي پوشان افغانستان در چهارمين ديدار که آغاز دور برگشت رقابت‌‎هاي مرحله گروهي نيز محسوب ميشود، در تاجيکستان ميزبان تيم فوتبال عمان خواهند بود.
بر اساس برنامه، تيم افغانستان پيش از تقابل دوباره با تيم قدرتمند اين گروه در تاريخ 4 اکتبر درشهر دوشنبه به مصاف تيم فوتبال تاجيکستان خواهد رفت. ديدار برگشت با عمان نيز در تاريخ 9 اکتبر برگزار خواهد شد.
تيم ملي فوتبال افغانستان در ادامه هم به ترتيب در 17 نوامبر مهمان ويتنام و در تاريخ 26 مارچ 2018 نيز در آخرين ديدار اين مسابقات پذيراي تيم فوتبال کامبوج خواهد بود. (بي بي سي)