صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

دوشنبه ۲۶ قوس ۱۳۹۷

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

۸۱ درصد هواداران رئال مادرید رونالدو را نمی‌فهمند

۸۱ درصد هواداران رئال مادرید  رونالدو را نمی‌فهمند

بيشتر هواداران رئال مادريد تصميم جديد رونالدو بر ترک اسپانيا را درک نميکنند. به نقل از آس، خبر جنجالي روزنامه A Bola درباره جدايي کريستيانو رونالدو از رئال مادريد هم چنان موضوع اصلي رسانههاي اسپانيا و جهان است. به نوشته روزنامه پرتگالي اين بازيکن به خاطر متهم شدن به فرار مالياتي 14.7 ميليون يورويي ناراحت است و ميخواهد اسپانيا را ترک کند. هنوز مهاجم پرتگالي اين موضوع را به صورت رسمي اعلام نکرده است. او حتي در مصاحبه روز يکشنبه پس از ديدار پرتگال و مکزيک در جام کنفدراسيونها به اين موضوع اشاره نکرد.
سايت آس پس از انتشار خبر روزنامه A Bola يک نظرسنجي گذاشت و از هواداران رئال مادريد پرسيد که آيا عصبانيت رونالدو قابل درک است؟ 81 درصد (هفت هزار و 512 راي) دليل او را درک نميکنند و تنها 19 درصد به مهاجم پرتگالي حق ميدهند.
پاکو گونسالس در برنامه  Tiempo de Juegosمصاحبه تلفني رونالدو و زين الدين زيدان (سرمربي رئال مادريد) را فاش کرد. رونالدو در مکالمه با زيدان تاييد کرد که ميخواهد از اسپانيا برود چون مطبوعات سعي ميکنند او را مجرم نشان دهند و هنوز از هيچ باشگاهي هيچ پيشنهاد رسمي نداشته است. از طرفي مارتين ليبرمن، روزنامهنگار ارجنتيني و دوست صميمي رونالدو به دفاع از اين بازيکن پرداخت و نوشت: رونالدو اتهام فرار مالياتي را ناعادلانه ميداند. او منتظر واکنش رييس باشگاه است اما هنوز اين اتفاق نيفتاده است.