صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

پنجشنبه ۲۲ قوس ۱۳۹۷

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

آینده چند بازیکن وابسته به تصمیم رونالدو

آینده چند بازیکن وابسته به تصمیم رونالدو

مهاجم پرتگالي در صورت جدايياش از رئال مادريد باعث تغيير آينده چند بازيکن خواهد شد.
به نقل از آس، کريستيانو رونالدو اکنون در مادريد است تا تعطيلات خود را شروع کند و در کنار فرزندان تازه متولد شدهاش باشد. با اين حال هنوز درباره ادامه حضورش در رئال مادريد صحبتي نکرده است. تصميم مهاجم پرتگالي بر آينده چند بازيکن تاثير خواهد گذاشت و باشگاه مادريدي در رابطه با امضاي قرارداد و يا فروش برخي از بازيکنان تصميمگيري خواهد کرد.
به همين خاطر خبرنگاران چهارشنبه شب پس از شکست پرتگال برابر چيلي در نيمه نهايي جام کنفدراسيونها از رونالدو در اين باره سوال کردند اما پاسخ او به اغلب آنها سکوت بود. با اين حال او با خبرنگار آس صحبت کرد و گفت : نميخواهم با کسي حرف بزنم. او در ادامه تاکيد کرد که اين سکوت را نخواهد شکست.
دقايقي بعد از اين اظهارات فدراسيون فوتبال پرتگال در بيانيهاي اعلام کرد رونالدو ميتواند در ديدار ردهبندي حضور نداشته باشد و اردو تيم ملي را ترک کند.
پس از اين بيانيه رونالدو به مادريد سفر کرد. در اين شرايط باشگاه اسپانيايي بهزودي ميتواند در رابطه با خروج آلوارو موراتا و خامس رودريگس تصميمگيري کند همچنين شرايط امضاي قرارداد با کيليان امباپه را بسنجد.
باشگاه مارديدي مطمئن است مهاجم پرتگالي فصل آينده در اين تيم حضور خواهد داشت. فلورنتينو پرس (رييس باشگاه) منتظر فرصت مناسبي است تا با ستاره تيم خود در اين باره صحبت کند. احتمالا اگر اين اتفاق رخ دهد تا مادريد در رابطه با بازيکنان ديگر تصميمگيري کند. اگر رونالدو اين تيم را ترک کند خروج موارتا و رودريگس بعيد به نظر ميرسد و احتمال حضور امباپه در اين تيم بيشتر ميشود. اگر خلاف اين موضوع اتفاق بيفتد شرايط متفاوت خواهد بود. به همين خاطر در حال حاضر همه چيز به مهاجم پرتگالي بستگي دارد.