صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

پنجشنبه ۴ دلو ۱۳۹۷

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

مورینیو: به دو خرید دیگر نیاز داریم شاید زلاتان با ما بماند

مورینیو: به دو خرید دیگر نیاز داریم  شاید زلاتان با ما بماند

سرمربي منچستريونايتد معتقد است تيمش به دو خريد ديگر نياز دارد تا بتواند براي فصل آينده کاملا آماده باشد.
به نقل از ساکرنت، منچستريونايتد فصل قبل با هدايت ژوزه مورينيو موفق شد قهرماني در جام خيريه (سوپر جام)، جام اتحاديه و ليگ اروپا را به دست بياورد.
شياطين سرخ اين روزها خودشان را در ينگه دنيا آماده ميکنند چون فصل پر فشاري را پيش روي دارند. آنها ابتدا بايد در سوپر جام اروپا بايد به مصاف رئال مادريد بروند و در ادامه نيز در چهار جبهه مختلف به رقابت خواهند پرداخت.
تاکنون ويکتور ليندلوف و روملو لوکاکو به تيم منچستريونايتد پيوستهاند.
ژوزه مورينيو درباره جذب بازيکنان ديگر از سوي تيمش در فصل نقل و انتقالات تابستاني، گفت : من نميتوانم درباره بازيکنان ديگر صحبت کنم. براي مثال ماتيچ بازيکن چلسي است، همين طور موراتا که بازيکن رئال مادريد است و نميخواهم در اين باره صحبت کنم. من بايد به بازيکن، باشگاه و سران باشگاه احترام بگذارم و صحبتي درباره آنها نکنم ولي بايد اين را بگويم که برنامه ما براي خريد بازيکن ادامه دارد. ما از خريد لوکاکو و ليندلوف راضي هستيم ولي اين کافي نيست. ما چهار بازيکن جديد در فصل نقل و انتقالات ميخواستيم که تاکنون نيمي از آنها يعني دو بازيکن را خريداري کردهايم. همه چيز  سخت است. در حال حاضر مذاکره براي بازيکن جديد بسيار دشوار است. شايد ما نتوانيم بازيکن جديدي به دست بياوريم.
 شايد هم بتوانيم اين کار را بکنيم و شايد هم فقط يک بازيکن جذب کنيم.
سرمربي منچستريونايتد درباره وضعيت موراتا، گفت : موراتا بازيکن رئال مادريد است و طبيعي است که آنها هر قيمتي که ميخواهند بر روي او بگذارند. ما براي جذب او اقدام کردهايم و همه از اين مساله آگاهي دارند و البته به توافق نرسيديم و اين مساله هم نمايان شد. من نه انتقادي از سران مادريد دارم و نه از مديران خودمان. مساله خيلي ساده است. دو طرف به تفاهم نرسيدند تا اين انتقال تاکنون صورت بگيرد.
آقاي خاص درباره حضور زلاتان ايبراهيموويچ براي فصل آينده، گفت : اين امکان وجود دارد که ايبراهيموويچ براي فصل آينده در تيم ما بازي کند. ما ميخواستيم همه چيز را در اختيار او قرار دهيم و پيشنهاد تمديد قرارداد به او ندهيم و اين خود بازيکن باشد که خواستهاش را به ما اعلام کند. او تصميم گرفته است که در بالاترين سطح رقابت کند. درهاي اولدترافورد براي او باز است.