صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

دوشنبه ۳۰ میزان ۱۳۹۷

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

زيدان: رونالدو رئال مادريد را ترک نخواهد کرد

زيدان: رونالدو رئال مادريد را ترک نخواهد کرد

سرمربي رئال مادريد اعلام کرد ستاره پرتگالي اين تيم را ترک نخواهد کرد. به نقل از آس، رئال مادريد بامداد دوشنبه در هفته دوم لاليگا به مصاف والنسيا ميرود. زينالدين زيدان در نشست خبري پيش از بازي گفت: براي بازي دوشنبه کاملا هدفمند هستيم. والنسيا خوب بازي ميکند و ميداند چگونه برابر حريفان عمل کند. همچنين اين تيم خيلي خوب دفاع ميکند. ما برابر هر تيم و يا براي هر بازي هدفمند هستيم.
سرمربي رئال مادريد درباره رافائل واران اظهار کرد: واران ميخواهد بازي کند اما ما نميخواهيم در رابطه با او ريسک کنيم. هميشه همه چيز را بررسي ميکنيم. اگر به ميدان برود کمي ريسک کرده است. من نميخواهم ريسک کنيم. سرخيو راموس و وايخو را نيز در اختيار نداريم اما مهمتر از همه سلامتي بازيکنان است. واران از ديدار رفت سوپرجام اسپانيا برابر بارسلونا دچار مشکل شد. توقف ليگ به خاطر بازيهاي ملي فرصت خوبي براي بهبودي کامل او است.
زيدان در مورد تمديد قرارداد کريستيانو رونالدو گفت: از پول نميخواهم حرفي بزنم. اين مساله به باشگاه و بازيکن مربوط است. به يک تيم  بدون رونالدو فکر نکردهام و براي آن برنامهريزي نکردم. او اينجاست و مادريد را ترک نخواهد کرد. مادريد باشگاه، تيم و شهرش است. رونالدو از همه چيز در اين جا راضي است. شکي در آن ندارم.
سرمربي فرانسوي درباره امضاي قرارداد با يک بازيکن اظهار کرد: نيازي به بازيکن جديد نداريم. فکر نميکنم در طول فصل در خط دفاعي با مشکل روبهرو شويم. کاسميرو و مارکوس يورنته را نيز در اختيار داريم. براي بازي به دنبال راه حل هستيم.
او افزود: دوست ندارم مهاجمان بيشتري داشته باشم. از بازيکناني که در اختيار دارم راضي هستم. مايورال هنوز نتوانسته است در فهرست اصلي راه پيدا کند. بازيکنان زيادي در اختيار دارم. آنها 24 نفر هستند. در طول فصل از آنها استفاده خواهم کرد. مطمئن هستم به آنها نياز پيدا خواهم کرد.
زيدان درمورد شانس مادريد گفت: در فوتبال ممکن است عناوين زيادي به دست آوريد اما به اين معني نيست که در بازي پيشرو پيروز خواهيد شد. بايد هر روز نشان دهيم که در شرايط خوبي هستيم و ميخواهيم به اين روند ادامه دهيم. تيمهاي حريف تلاش خواهند کرد ما را متوقف کنند. اگر بدون تمرکز بازي کنيم ممکن است شکست بخوريم. گام به گام پيش ميرويم. تمرکزمان اکنون روي بازي والنسياست. سرمربي مادريد درباره احتمال آسيب ديدگي بازيکنانش در بازيهاي ملي گفت: مثبت فکر ميکنم. دوست ندارم بازيکني آسيب ببيند. اميدوارم پس از بازيهاي ملي همه بازيکنانم را در اختيار داشته باشم تا بتوانم از آنها در بقيه بازيها استفاده کنم.