صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

یکشنبه ۲۹ میزان ۱۳۹۷

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

۶ استعداد برتر قاره سبز در فصل جاری

۶ استعداد برتر قاره سبز در فصل جاری

در فصل جاري رقابتهاي معتبر اروپايي چند بازيکن جوان خوش درخشيدهاند و نگاهها را به خود معطوف کردهاند.
به نقل از يورو اسپورت، ليگهاي معتبر اروپايي چند هفتهاي است که آغاز شده است و چند بازيکن جوان توانستهاند  که بدرخشند و نگاهها را معطوف به خود کنند.
يورو اسپورت در گزارشي از شش استعداد برتر قاره سبز در فصل جاري سخن به ميان آورد که به آنها ميپردازيم:
* مارک اسنسيو
از او به عنوان يکي از با استعدادترين بازيکنان حال حاضر فوتبال جهان ياد ميشود. او توانسته در ترکيب اصلي رئال مادريد نگاهها را به خود معطوف کند. اسنسيو در فصل جاري در غياب رونالدو خوش درخشيده است و ستاره نخست رئاليها لقب گرفته است. او در ديدار برابر والنسيا دو گل بسيار زيبا به ثمر رساند تا رئال مادريد بازنده اين بازي نشود.
او در چهار ديداري که در سوپر جام اسپانيا و رقابتهاي لاليگا به ميدان رفته چهار گل به ثمر رسانده است.
* پاتريک کوترونه
شايد بتوان گفت که هيچ هوادار ميلان پيشبيني نميکرد  که کوترونه بتواند در اين تيم تا اين اندازه خوب ظاهر شود. اين بازيکن جوان خود را به ترکيب اصلي ميلان تحميل کرده است و توانسته در شش بازي در رقابتهاي سري A و ليگ اروپا 5 گل به ثمر رساند.
* مالکوم
فوتبال برازيل مهد پرورش استعدادهاي ناب است. مالکوم بازيکن جوان برازيلي تنها 20 سال سن دارد. او در بوردو بازي ميکند و توانسته در چهار بازي دو گل به ثمر رساند و چهار پاس گل بدهد. او به احتمال خيلي زياد به زودي راهي يک تيم بزرگ اروپايي ميشود.
* دنيس زکريا
اين بازيکن سوييسي در بوروسيا مونشن گلادباخ بازي ميکند. او تنها 20 سال سن دارد و در دو بازي که در بوندسليگا به ميدان رفته نگاهها را به خود معطوف کرده و توانسته يک گل هم به ثمر رساند.
* کارلوس سولر
او محصول مدرسه فوتبالي والنسيا است و با عملکرد خوبي که داشته توجه چند تيم را به خود جلب کرده است. سولر جوان در ديدار برابر رئال مادريد توانست گلزني کند. او در ديگر ديدار والنسيا هم يک پاس گل داد تا يکي از بهترينهاي اين تيم در فصل جاري باشد.
* پولسيچ
نبايد هواداران بوروسيا دورتموند نگران جدايي عثمان دمبله باشند، چرا که پولسيچ جوان نشان داده است که ميتواند  بازيکن مورد اعتماد در خط حمله زنبورها باشد. اين بازيکن آمريکايي توانسته در دو بازي که براي دورتموند در فصل جاري به ميدان رفته يک گل به ثمر رساند و يک پاس گل هم بدهد.