صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

دوشنبه ۳۰ میزان ۱۳۹۷

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

دومين تساوي پياپي رئال مادريد در لاليگا در روز اخراج مارسلو

دومين تساوي پياپي رئال مادريد در لاليگا در روز اخراج مارسلو

رئال مادرید در هفته سوم لالیگا نیز برابر لوانته مساوی کرد و در لحظات پایانی با اخراج مدافع برازیلی اش 10 نفره شد. هفته سوم لالیگا شنبه پیگیری شد و در نخستین بازی رئال مادرید برابر لوانته قرار گرفت. این دیدار با تساوی یک بر یک به پایان رسید.
گل نخست بازی بر خلاف انتظار به نام لوانته به ثبت رسید. ایوی لوپس در دقیقه 12 دروازه تیم میزبان را باز کرد. دقایقی بعد کریم بنزما به علت آسیب دیدگی مجبور به ترک زمین شد و گرت بیل به جای او به میدان رفت.  مادرید در نهایت توانست بازی را پیش از پایان نیمه اول مساوی کند. لوکاس واسکس گل اول تیمش را در دقیقه 38 به ثمر رساند.
در نیمه دوم سفیدپوشان به تلاش خود برای باز کردن دروازه حریف ادامه دادند. ایسکو نیز به جای مارکوس یورنته وارد زمین شد اما مادرید نتوانست به گل دوم دست یابد. زین الدین زیدان سومین تعویض را نیز انجام داد و متیو کواچیچ به جای واسکس به زمین رفت. در دقایق پایانی بیل فرصت گلزنی داشت اما ضربه اش به گل تبدیل نشد.
در ادامه مارسلو به علت خطا کارت سرخ مستقیم دریافت کرد. در نهایت سفیدپوشان در گلزنی موفق نبودند و برای دومین هفته پیاپی به تساوی دست یافتند.