صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

شنبه ۲۹ جدی ۱۳۹۷

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

مارسلو قراردادش را با رئال مادرید تمدید کرد

 مارسلو قراردادش را با رئال مادرید تمدید کرد به نقل از آس، باشگاه رئال مادرید اعلام کرد مارسلو دو سال بیشتر در این تیم خواهد ماند و مدافع برازیلی قراردادش را تا سال ۲۰۲۲ تمدید کرد. بر این اساس دستمزد این بازیکن نیز افزایش خواهد یافت.
مارسلو می تواند ۱۶ فصل برای مادرید بازی کند. او اکنون دومین بازیکن خارجی با بیشترین حضور برای سفیدپوشان محسوب می شود (۴۱۴ بازی). تنها روبرتو کارلوس با ۵۲۷ بازی از او بالاتر است.
مادرید ۹ نوامبر سال ۲۰۰۶ زمانی که مارسلو ۱۸ ساله بود با او قراردادی هفت ساله امضا کرد. ارزش این قرارداد ۶ میلیون یورو بود. مدافع برازیلی در سال ۲۰۱۵ قراردادش را تا سال ۲۰۲۰ تمدید کرد.
زمانی که مارسلو به مادرید پیوست هنوز مشخص نبود در تیم کاستیا (تیم دوم مادرید) یا تیم اصلی بازی خواهد کرد اما در نهایت توانست در کنار الگویش یعنی کارلوس بازی کند. با جدایی ستاره برازیلی در سال ۲۰۰۷ مارسلو جایگزینش شد. او در شروع با انتقادات زیادی شد اما با گذشت زمان رشد کرد و اکنون به یکی از بهترین مدافعان چپ جهان تبدیل شده است. همچنین او کاپیتان دوم مادرید محسوب می شود.
مارسلو ۲۹ ساله به همراه مادرید سه قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا را تجربه کرده و چهار بار قهرمان لالیگا شده است. او سه سوپرجام اروپا و سه سوپر جام اسپانیا را به دست آورد. همچنین دو قهرمانی در کوپا دل ری و جام جهانی باشگاه را کسب کرد. او در سال ۲۰۲۲، ۳۴ ساله خواهد شد اما مادرید برای او جایگزین دارد و با تئو ارناندس ۱۹ ساله قرارداد امضا کرده است.