صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

پنجشنبه ۲ حوت ۱۳۹۷

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

تیم ملی کریکت ۱۹ سال کشور عازم نیوزیلند شد

تیم ملی کریکت ۱۹ سال کشور عازم نیوزیلند شد

تیم ملی کریکت ۱۹ سال کشور، جهت اشتراک درجام جهانی۵۰ آورۀ ۱۹ سال، رهسپار نیوزیلند شد. لطف الله عاطف مشعل رئیس کریکت بورد کشور، در یک نشست خبری در کابل گفت که تیم ملی ۱۹ سال کشور، در این مسابقات به مصاف تیم های ملی ۱۹ سال پاکستان، سریلانکا و ایرلند خواهد رفت.
 وی افزود: «تیم ملی ۱۹ سال، با آمادگی کامل در جام جهانی حضور پیدا میکند و ما امیدوار هستیم که قهرمان این جام شویم .» اندی مولز مربی تیم ملی ۱۹ سال گفت: «ما در سه بخش کاملا آمادگی گرفتیم؛ بیتینگ، بالنگ و فیلدينگ؛ مطمئن هستیم که این آمادگیهای ما بر اساس معیارهای بین المللی است و انشاءالله ما در این جام، خوب و عالی میدرخشیم.»
به گفته وی، افغانستان در جام جهانی نیوزیلند به عنوان قهرمان آسیا شرکت میکند و در پی جام قهرمانی میباشد.
نوین الحق، کپتان تیم گفت: «ما آمادگی خوبی داریم و مطابق با برنامه یی که برای ما داده شده است، عمل خواهیم کرد تا نتیجۀ خوب به دست آوریم.»
وی افزود: «در این مسابقات، ظاهر خان و محبوب به ترکیبی که تیم ملی در مسابقات آسیایی داشت، اضافه خواهند شد.»
قیس احمد کامه وال یکی از بازیکنان این تیم که در این نشست خبری حضور داشت، گفت که برای حضور در این رقابتها، به خوبی آمادگی گرفته است.
وی افزود که بازیکنان تیم ملی، برای حضور قوی در این مسابقات، تمرین یک ماهه داشتهاند و امیدوار هستند که جام قهرمانی را به دست آورند.
ماه گذشته، برای نخستین بار تیم ملی ۱۹ سال کشور، توانست با شکست دادن تیم ۱۹ سال پاکستان جام قهرمانی آسیا را از آن خود کند.
مسوولان کریکت بورد کشور میگویند که در مسابقات جام جهانی کریکت ۱۹ سال که قرار است از ۲۴ جدی تا ۱۴ دلو (برابر ۱۴ جنوری تا ۳ فبروری ۲۰۱۸ میلادی) در نیوزیلند برگزار شود، تیمهای ملی ۱۹ سال ۱۶ کشور شرکت خواهند کرد.