صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

پنجشنبه ۲ حوت ۱۳۹۷

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

زیدان: شکست برابر بارسلونا به معنای از دست دادن لالیگا نیست

 زیدان: شکست برابر  بارسلونا به معنای  از دست دادن لالیگا نیست

سرمربی رئال مادرید معتقد است شکست برابر بارسلونا در لالیگا باعث نمی شود شانس قهرمانی در این رقابت ها را از دست بدهند. به نقل از آس، رئال مادرید شنبه در هفته هفدهم لالیگا ساعت 16:30 به مصاف بارسلونا می رود. زین الدین زیدان در نشست خبری پیش از بازی گفت: احساس خوبی داریم. قبل از تعطیلات باید این بازی را انجام دهیم و آماده هستیم تا بازی بزرگی را به نمایش بگذاریم. این دیدار سخت ترین بازی فصلمان خواهد بود. ال کلاسیکو ها همیشه زیبا و سخت هستند. بازیکنان برای چنین بازی هایی خود را به خوبی آماده می کنند. مادرید در صورت شکست اختلافش با بارسلونا صدرنشین به 14 امتیاز می رسد. سرمربی فرانسوی در این باره اظهار کرد: شکست در این بازی به معنای از دست دادن جام نیست چون لالیگا خیلی طولانی است. سرمربی رئال مادرید به وضعیت کریستیانو رونالدو اشاره کرد و گفت: او در شرایط خوبی است. 100 درصد آماده است. به چیز دیگری فکر نمی کند و تنها به بازی امروز می اندیشد. رونالدو شایسته احترام باشگاه است.
بارسلونا و مادرید در سوپرجام اسپانیا برابر هم قرار گرفتند و سفیدپوشان در دو بازی رفت و برگشت پیروز شدند. زیدان درباره تغییرات دو تیم از آن زمان اظهار کرد: اتفاقی که در گذشته رخ داده است به گذشته تعلق دارد. اکنون شرایط کاملا متفاوت است. ما در شرایط خوبی قرار داریم. تنها چیزی که برایم جذاب است تیم من است. حریف تیم خیلی خوب و قوی است. این تیم صدرنشین است اما تنها مادرید برایم مهم است.
مادرید در سانتیاگو برنابئو میزبان آبی اناری ها است. سرمربی فرانسوی در مورد حمایت هواداران گفت: کار من پیام فرستادن برای هواداران نیست. می دانیم هواداران مانند دیدار برابر سویا از ما حمایت خواهند کرد. اکنون زمانی است که از هواداران بخواهیم از ما حمایت کنند. آن ها باید بدانند از دقیقه یک تا 90 تمام تلاش خود را خواهیم کرد. در 15 دقیقه پیروز نخواهیم شد. با آرامش و زمان کافی به پیروزی دست پیدا خواهیم کرد. به هواداران از دقیقه یک تا 90 نیاز داریم.
زیدان از بهترین خاطره اش از ال کلاسیکو در زمان بازی اش گفت: در نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا در برنابئو به مصاف بارسا رفتیم و پیروز شدیم. آن دیدار زیبا بود اما در جریان لیگ قهرمانان اتفاق افتاد.
سرمربی مادرید در مورد روش بازی تیم و حضور گرت بیل اظهار کرد: امروز مشخص خواهد شد بیل در این دیدار به میدان خواهد رفت یا نه. من تنها دوست دارم بازیکنانم 100 درصد آماده باشند و این قضیه برایم اهمیت زیادی دارد. ما فردا تنها تلاش خواهیم کرد فوتبال بازی کنیم. نمی توانم بگویم با چه روشی بازی خواهیم کرد.