صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

شنبه ۴ حوت ۱۳۹۷

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

راه‌یابی تیم کریکت 19 سال به مرحلۀ 8 بهترین

راه‌یابی تیم کریکت 19 سال به مرحلۀ 8 بهترین

تیم کریکت 19 سال افغانستان با درخشش خوب در مرحلۀ دوازدهم رقابتهای 50آورۀ جهانی به مرحلۀ 8 بهترین این مسابقات که به میزبانی زیلاند جدید راهاندازی شده است، رسید.
به نقل از سلام وطندار، بر بنیاد معلومات فدراسیون جهانی کریکت، تیم 19 سال افغانستان در دیداری توفانی تیم 19 سال سریلانکایی را با تفاوت 32 دوش شکست داد و در جایگاه 8 بهترین تیمهای این دور مسابقات ایستاد.
بر اساس جدول زمانی فدراسیون جهانی کریکت،قرار است تیم کریکت 19 سال افغانستان در مرحلۀ حذفی 8 بهترین در برابر برندۀ مقام دوم گروه نخست که در این زیلاند جدید و آفریقای جنوبی اند، به رقابت بپردازد. در دیدار تیم ملی کریکت 19 سال افغانستان نخست بازی را آغاز کردند که ابراهیم زدران 86، درویش رسولی،63 و اکرام علیخیل هم با 55 دوش و حذف 7 بازیکن 284 دوش برای تیم 19 سال سریلانکا ساختند.
تیم کریکت 19 سال سریلانکایی هرچند برای رسیدن به هدف تعیین شده تلاش کرد، اما با ممانعت بازیکنان افغانستانی روبهرو شد.
در پایان این بازی هم ابراهیم زدران بهترین بازیکن انتخاب شد. قرار است تیم ملی کریکت 19 سال افغانستان در بازی گروهی شنبهشب برابر تیم کریکت ایرلند که پیش از این 2 بازی را باخته است، به میدان برود. در دوازهمین دور مسابقات 50آورۀ جام جهانی کریکت به شمول افغانستان 16 کشور اشتراک کرده است که در 4 گروه به رقابت میپردازند.