صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

شنبه ۲۹ جدی ۱۳۹۷

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

شرط ناصر الخلیفه برای جدایی نیمار

شرط ناصر الخلیفه برای جدایی نیمار

شرط رییس باشگاه پاری سن ژرمن برای جدایی مهاجم برازیلی مشخص شد.
به نقل از آس، ناصر الخلیفه به نیمار قول داده است اگر به همراه پاری سن ژرمن قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شود می تواند فصل آینده در تیم دیگری بازی کند. سایت گل به این  موضوع اشاره کرد و مدعی شد مهاجم برازیلی پاری سن ژرمن به نزدیکاش گفته است دوست دارد فصل آینده برای رئال مادرید بازی کند. او از شرایط کنونیاش در فرانسه راضی نیست.  به همین خاطر ریس باشگاه چنین قولی را به نیمار داده است تا این قضیه روی روند بازی مهاجم برازیلی اثر نگذارد. پاری سن ژرمن که صدرنشین لیگ یک  فرانسه است در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان باید به مصاف رئال مادرید برود.
وضعیت بد تیم مادریدی شایعه حضور برخی از بازیکنان را به وجود آورده است و همچنین از جدایی بعضی از ستاره های این تیم صحبت میشود. نیمار در صدر فهرست بازیکنان مورد نظر تیم اسپانیایی برای فصل آینده است. فلورنتینو پرس امیدوار است مهاجم برازیلی در تابستان سال جاری (۲۰۱۸) با پیراهن تیمش به میدان برود.
سایت گل در ادامه نوشت که نیمار همیشه دوست داشته است برای مادرید بازی کند. او در سال ۲۰۰۶ زمانی که تنها ۱۳ سال داشت از والدبباس (کمپ تمرینی مادرید) دیدن کرد و در سال ۲۰۱۳ در نزدیکی امضای قرارداد با این تیم بود اما در نهایت به بارسلونا پیوست.